Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> izlediklerini işaretle
"izlediklerini işaretle" başlığına cevaben...
shgonur
shgonur


Bence;  izlediklerini işaretle bölümü süper ötesi olmuş, ama eksik bir şey var o da 25' lik bir sıralama yerine 50' lik bir sıralama olsa daha güzel olurdu. Bu sayede daha kısa zamanda listenin sonuna gelebilirdik.

Belkide; tek sayfada liste boyutu 50 filme imkan tanımayacağından böyle uygun görülmüş.

Kendi adıma gerçekten müthiş bir şey.

Bu sıralamanın puan ya da başka bir şeye göre liste belirlenmesiNİ açıkçası ben istemezdim.  Ve o bölüme asla adım atmak istemezdim.

Puanlar asla gerçeği yansıtmaz ve günlerce filmimi arayağım.

Sonuçta puan veren yüzünden sıralama oluyor.

Filmin eklediği zamana göre listede yer alması çok güzel. Bu sayede kendi eklediğimiz filme ne zaman sıra geleek diye merak ediyoruz.

Aynen devam edin ve kim ne derse desin İnternetin en iyi sinema sitesi. İMDB film veri tabanı olduğundan onu katmıyorum.

 

 Çrş, 17 Oca 2018, 01:43 (yaklaşık bir ay önce)
beyazkarga
beyazkarga


ilgili bölümle alakalı tekli kısmı zaten geçtim çoklu listede filmler en azından kendi içesinde bi sıralaması olsa fena olmaz hani ne biliyim mesela imdb puanlarına göre sıralanabilirler                 arz ederimPaz, 17 Eyl 2017, 21:10 (5 ay önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "