Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> filimadamının 'az kişi tarafından bilinen şaheser' kategorisi
"Fİlimadamının 'az kişi tarafından bilinen şaheser' kategorisi" başlığına cevaben...
alpervikernes
alpervikernes
yarı incelenmiş hayat

Üyelerin bilgisiz kullanımı. Klişe senaryo ile özgün senaryo neredeyse aynı oranda falan olabiliyor. The Hunger Games'e de özgün senaryo denmiş falan. Pzt, 11 Eyl 2017, 16:36 (6 ay önce)
TerabithiaSu
TerabithiaSu
buralar dağınık biraz

Başlıkta olan kategoriye bir bakiyim demiştim fakat gördüğüm filmlerin hepsi zaten ünlü olan, ödül alan filmler. Örnek vereyim '3 ıdiots' filmi izlemesem de her yerde karşıma çıkıyor bunu da geçtim lise sıralarında da herkes karşılaşmıştır mutlaka. Bu film nasıl az kişi tarafından bilinen bir kategoride. Daha bunun gibi bir sürü film var imdb top 10 dan bile film var yani nasıl oluyor da bu filmler çok az^ kişi tarafından biliniyor?? Kafamda deli sorularPaz, 10 Eyl 2017, 17:08 (6 ay önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "