Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> bust'tan sonra dominique strauss-kahn 'da papuçtan nasibini aldı
"bust'tan sonra Dominique Strauss-Kahn 'da papuçtan nasibini aldı" başlığına cevaben...
dehsett
dehsett
...

Ayakkabı, domates, ketçap, bebek kakası... vb :) bu tür eylemlerin beslendiği fikirler anti-emperyalist ve ülkemiz çıkarına olduğu sürece desteklerim. Ama en güzeli onların yanmış şekerli gazlı kolalarını içmemek, onların modasını kültürünü taklit etmemek,dilimizi yabancı diller boyunduruğundan kurtarmak şeklinde yapılan protestolardır.Pzt, 5 Eki 2009, 23:13 (8 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Sorma biz de az terlik yemedik, ama Allahtan annemin "dexterity" puanı epey düşük :)))

 

Allah kimseyi WOW'a düşürmesin.Cu, 2 Eki 2009, 23:13 (8 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Ayağına sağlık o kardeşimizin. Ama bu adamlar yüssüzdür,değil ayakkabı, Al Bundy fırlatsan suratlarına hiç utanmaz hatıra fotosu çektirmeye bile kalkarlar.

 

Bildiğim kadarıyla, birine ayakkabı fırlatmak, Arap adetlerine göre; "bas git hadi yoluna,al bu da ayakkabın, yeter ki defol" manasına gelirmiş. Çok ağır bir bedevi küfrüymüş.Cu, 2 Eki 2009, 22:42 (8 yıl önce)
reklamlar

aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

komik olan ise; fırlatılan ayakkabı elinde mikrofon olan arkadaşın kafasında sekmesi ve ardından öndeki sarı saçlı bayanda yarattığı şok etkisi izlemeye değer. Cu, 2 Eki 2009, 16:23 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2009-10-02 16:24:09)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!Cu, 2 Eki 2009, 16:04 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "