Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> takip ettiği sanatçılar kısmı
"Takip ettiği sanatçılar kısmı" başlığına cevaben...
birkasikyok
birkasikyok
Film çok zaman az

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Evet yanlış sayfadan bahsetmişim haklısınız. Benim kastettiğim en çok izlediğim oyuncular sayfasında ise değişiklik yapılmış son haftalarda. Çünkü eskiden en alttaki yani en az izlenen kişi 17 filmdeyken şuan 26 filmden başlıyor. Ve listede daha önce olmayan isimler var. Adını bile duymadığım 11 kişi saydım az önce :) Bir de eskiden en başta Kemal Sunal varken şu anda en başta 161 rakamı var ve tıklayınca hata veriyor. Bu da yeni gelmiş oraya. Anladığım kadarıyla eskiden ilk 3-4 kişinin ismi algilanirken şimdi ne var ne yoksa hepsini alıyor. Yapacak birşey yok alışırım zamanla. Kolay gelsin.


Cts, 24 Ara 2016, 13:51 (yaklaşık bir yıl önce)
filimadami
filimadami
Değişimli editör hesabı. Lütfen soru ve sorunlarınızı geri bildirim ya da email ile gönderin.

@birkasikyok   Sizin bahsettiğiniz sayfa takip ettiğim sanatçılar değil, en çok izlediğim oyunlar sayfası.

O sayfadaki liste şu şekilde oluşuyor ;

1. İzlediğiniz filmlerdeki tüm oyunculara bakılıyor.

2. İzlediğiniz filmlerin oyuncu listesinde oyuncunun kaç kez yer aldığı verisi toplanıyor.

3. Oyuncular izlediğiniz filmlerde yer alma sayısıyla birlikte o sayfada listeleniyor.

Siz anladığım kadarıyla bu listede sadece popüler, çok bilinen oyuncuların ya da baş rol oyuncularına göre yapılmasını istiyorsunuz. Şu an veri tabanımızda bu oyuncu başroldür, bu oyuncu yan karakterdir diye bi bilgi olmadığı için bu listelemeyi yapamayız. Şu an da yaptığımız şey izlediğiniz filmlerin kadrosunda yer alan oyuncuları sayılarıyla birlikte listeletmek.Çrş, 21 Ara 2016, 16:19 (yaklaşık bir yıl önce)
birkasikyok
birkasikyok
Film çok zaman az

Şuan o sayfa çıldırmış durumda. Hiç tanımadığım oyuncular listeye girmiş, sanatçıların film sayısı çok artmış vs. Ne değişikliği yaptılarsa olmamış :(


Çrş, 21 Ara 2016, 14:23 (yaklaşık bir yıl önce)
reklamlar

rohrshack
rohrshack
"An old man dies, a young woman lives. Fair trade." Sin City (2005)

Merhabalar, sitenize başka bir sinema sitesinden geldim  ve oradaki profilimi buraya taşıyorum birkaç gündür, nedeni de ismini vermediğim sitenin çoluk çocuk yerine dönmesi. Profilimi taşırken takip ettiğim sanatçılar kısmı en fazla 100 kişi olabiliyor fakat benim favori sanatçılarım daha fazla. Acaba favori sanatçılar kısmının kontenjanını arttırabilir misiniz?Cu, 28 Eki 2016, 20:08 (yaklaşık bir yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "