Filim Adamı



-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> sinemia




"sinemia" başlığına cevaben...




venezue
venezue
choose life

Geçtiğimiz ay sonu denemek adına 1 aylık Sinemia üyelik paketi satın aldım. Kullanımı oldukça basit, problemsiz ve güvenilir. Her ne kadar kart elime geçtikten sonra yoğun bir şekilde kullanmayıp kar-zarar dengesinde yüksek bir kar elde etmemiş olsam da, ödediğim tutarı ilk birkaç filmde karşılamış oldu ve en azından zarar etmemiş oldum. Sinemaya sık gidenler, 3D, IMAX, hatta 4DX film seyretmeyi sevenler için çok karlı ve faydalı olduğunu düşündüğüm, tavsiye edebileceğim bir uygulama.



Sa, 16 Şub 2016, 16:20 (2 yıl önce)
venezue
venezue
choose life

Sinemia'yı kullanmıyorum. Ama kullanmayı düşündüğüm için yakın zamanda bir süre araştırdım ve ufak tefek aksaklıklar dışında öyle büyük bir problem ile karşılaşıldığını görmedim. Güvenilirliği konusunda bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum. Ekşi Sözlük, internet forumları gibi mecralarda kullanıcı yorumlarını okuyabilirsin. Ben de denemek adına, en azından 1 aylık üyelik alıyordum ki, Sinemia'nın İstanbul'da en çok gittiğim BaşkaSinema filmlerini izlediğim Beyoğlu Sineması'nda geçerli olmadığını fark ettim. diğer sinemalarda da ayda en fazla 1 veya 2 vizyon filmi izlemek için Sinemia üyeliği almanın öyle çok da avantaj getireceği yok benim için. Öyle olunca da almaktan vazgeçtim. 



Paz, 27 Ara 2015, 16:07 (2 yıl önce)
kerimbedir
kerimbedir
zugzwang

sinemia.com bu site ve uygulamayı kullanan var mı ? 

dışardan bakılınca çok güzel duruyor bu sitede kullanıcısı var mı?

 güvenlimidir sıkıntı yaşayayan oldu mu ?



Pzt, 12 Eki 2015, 13:50 (2 yıl önce)



yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "