Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> filimadamı top 500 neden yok..
"Filimadamı Top 500 neden yok.." başlığına cevaben...
okan9
okan9
Nothing is true,everything is permitted.

kesinlikle katılıyorumÇrş, 23 Ara 2015, 02:39 (yaklaşık bir yıl önce)
qumpas
qumpas


Merhaba,

Bu siteyi uzun süredir beğenerek takip etmekteyim, ancak kısa süre önce üye oldum.

Bu sitenin en sevdiğim yanı, benim için IMDB ye alternatif bir site olması.. Ratingleriyle ve film yorumlarıyla.. Açıkçası ben buradaki film puanlarını daha çok önemsiyorum, çünkü imdb de şişirilmiş bir film burada açıkça belli ediyor kendini. Aynı şekilde imdb de hakettiği yeri bulamamış iyi filmler de burada açıkça görülüyor.

Ancak sitede, şu 2 büyük eksikliği hissetmekteyim..

1) "Filimadamı puanına göre" bir sıralama mevcut değil.. "Filimadamı Top 500" mesela.. (bir film sitesinde kesinlikle olmalı diye düşünüyorum)

2) Pop-corn kısmında yaptığımız detaylı aramayı yine "filimadamı puanına göre" de yapabilmeliyiz.

Mesela ben, filimadamı puanına 2014 ün en iyi filmlerini arayabilmeliyim.. (bunun için popcorn kısmında bulunan "liste nasıl sıralansın?" bölümüne "filimadamı puanına göre" eklenebilir.

Bunların çok zor şeyler olduğunu düşünmüyorum ve bu zamana kadar neden yapılmadığını da cidden merak ediyorum. Şahsen buranın üyelerinin yorum ve puanları bana imdb den daha gerçekçi geliyor. Saygılar..Paz, 31 May 2015, 00:18 (yaklaşık bir yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "