Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> eklenen filmlerle ilgili bir açıklama lütfen
"Eklenen filmlerle ilgili bir açıklama lütfen" başlığına cevaben...
cruachan_erkan
cruachan_erkan
Söz gümüş sukut altınsa, METAL hayattır.

Bunu öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için, fakat eklediğim filmler tür olarak adult değildi tamam müstehcen filmler olabilir ama normal filmlerin içindede olabiliyor müstehcen sahneler filan birçok örnek var böyle, ayrıca daha önceden siteye eklenmiş birsürü film var böyle eskiden eklenebiliyordu ve o filmler duruyor ama bundan sonrası artık kabul edilmiyor anladım, ama bu yasak çok saçma geldi bana yönetmenin takdiri değilmidir sonuçta emek veriliyor hangi film olursa olsun ofilmleri filmden saymamak çöpe atmak kötü birşey bence ama kurallara uymak zorundaysakta uyarız nabalım.Paz, 8 Şub 2015, 20:47 (3 yıl önce)
Act
Act


Silindikleri andan itibaren hiçbir şekilde açıklamaya rastlamadım. Zaten bu sebeple mesaj gönderip, sormuştum. Dediğiniz gibi sadece o başlık için bir açıklama yapılmıştı. Hala duruyor. Diğer 9 yorum ne görülebiliyor ne de silinme sebepleri okunabiliyor.

 

Sürekli yapıcı olmaktan bahsediyorsunuz ancak sürekli birtakım ithamlarda bulunuyorsunuz.

 

Konunun saptığının da farkındayım. Silinen yorumlar için gerekli açıklamayı yapamayağınızı da anlamış bulunuyorum. Çünkü siz de göremiyorsunuz.

 

Eklenen filmler için ise e-posta ile almam gereken cevabı sanırım verdiniz.

 

Yapılması gerekeni yapan kullanıcılar olduğunun farkına varmanız dileğiyle...

 

 

 Cts, 7 Şub 2015, 23:27 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2015-02-09 10:49:17)
filimadami
filimadami
Değişimli editör hesabı. Lütfen soru ve sorunlarınızı geri bildirim ya da email ile gönderin.

@Act 

Moderatörlerin sildiği yorumları hem siz hemde biz sebebiyle beraber görebiliyoruz, bu yorumlar belli bir süre aralığından sonra sistem tarafından otomatik olarak siliniyor.Moderatörler tarafından silinmiş yorumları kontrol ettiğimde silinen tek bir yorum gördüm oda mükerrer başlık açmanız sebebiyle silinmiş.Bu sebepten dolayı geçmişte görev yapan moderatörleri zan altında bıraktığımı farkedip mesajımı düzelttim.

Eğer niyetiniz sorun çıkartmak değil çözüm üretmek ise söylediğim gibi iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz, lütfen kötü niyetli şekilde konuyu devam ettirmeyin.. bunun ego tatmininiz dışında kimseye / hiçbirşeye faydası yok.Bir sorununuz olduğunu söylüyorsunuz ve bu bölüm bu ihtiyacınızın giderilmesi amacıyla oluşturulmuş bir bölüm değil.Cts, 7 Şub 2015, 23:06 (3 yıl önce)
reklamlar

Act
Act


Bu denli tahmin edilebilir olmanız üzücü.

 

Tekrar kontrol ettiğimde e-postaları info adresine yazdığımı görüyorum. Özellikle iki kere yazdığımı da belirtmiştim. Cevap verilmediği ve başkaları ile bu başlıkta iletişime geçildiği için buraya yazdım. İşleyişi gayet iyi biliyorum.

 

Genelleyici tavrınız yüzünden ''adım gibi bildiğim sebepler''den de bahsetmişsiniz. Aklınıza ilk gelen bu olmamalıydı. (Diğer yazdığınız ''işgüzar moderatörler de olabilir.'' kısmını az önce sildiniz.) Garip bir tesadüf.

Azarlayabileceğiniz isteklerle karşınıza çıkmak gibi bir gayretim yok. Zira sadece bunun için yazıyorsunuz.

Bu konu için, bahsi geçen kanalları tekrar kullanmayı düşünmüyorum.

Niyetiniz tartışmalıdır.

 

Silinen son yoruma bakmak isterseniz, ''Hibernasyon Konulu Film'' başlığını arşivinizde bulabilirsiniz.

 

 

 Cts, 7 Şub 2015, 22:43 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2015-02-09 10:51:32)
filimadami
filimadami
Değişimli editör hesabı. Lütfen soru ve sorunlarınızı geri bildirim ya da email ile gönderin.

@Act  

Merhaba bu bölüm kullanıcıların sitenin gelişimi için öneri ve görüşlerini sunması amacıyla açılmış bir bölüm.Problem, hata, istek vb sorularınız için doğru kategoriyi seçip geri bildirim yaptığınızda geri dönüş alabilirsiniz veya info uzantılı mail adresimize mail atabilirsiniz.Sitenin info dışında bir mail adresi yok, diğer mail adresleri site yöneticilerinin şahıslarına ait adresler.Bahsetmiş olduğunuz konu ile ilgili açıklama yapıp sebebiyle beraber anlayışınızı rica etmiştik.Yani bu sorunuzun cevabını okuduğunuz o duyuruda vermiştik, silinen birşeyin maalesef geri getirilmesi söz konusu değil.Bu konuda verdiğimiz kararın ne kadar doğru olduğunu gelen film ekleme taleplerini incelediğimizde görebiliyoruz, o zamanda söylediğimiz gibi biriken film ekleme taleplerinin %60'ı sadece isimden ibaretti.Şuan o filmler başka kullanıcılar tarafından özenle yeniden ekleniyor.

Bahsetmiş olduğumuz gibi burası yönetimle kullanıcı arasında soru cevap yapılan bir bölüm değil, yönetime iletmek istediklerinizi doğru kategoriyi seçerek geri bildirim ile ya da email ile gönderebilirsiniz.

Elimizde sihirli değnek yok biraz yapıcı olun.Yorumlarınızın neden silindiğini eminim adınız gibi biliyorsunuzdur.

Lütfen konuyu uzatmayalım, eklemek istediğiniz başka şeyler var ise söylediğim iletişim kanallarını tercih edin.Cts, 7 Şub 2015, 22:16 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2015-02-07 22:22:01)
reklamlar

Act
Act


Yorumlarım silindiğinde ve sebebini öğrenmek istediğimde de aynı sessizlik ile karşılaşmıştım.

Anlaşılan bazı şeyler hiç değişmiyor.

İlginize teşekkür ederim.

 Cts, 7 Şub 2015, 21:28 (3 yıl önce)
Act
Act


Eklenen filmlerin, ''disiplinli bir başlangıç'' yapılmak istendiği için silindiğine dair yazdığınız duyurudan sonra; eklediğim filmlerin bende bir kaydının olmadığını, bu fimlerin izlediğim veya izleyeceğim filmler olduğunu ve bir şekilde isimlerini hatırlamam gerektiğini belirten iki adet e-posta yazmıştım. Yönetim değişikliği sebebiyle kullanılmayan bir adrese mi gönderdim, bilmiyorum. 

 

Filmlerinin silinme sebebini soran kullanıcıya kısa da olsa bir açıklama yapılabiliyorsa, talebimi de karşılayabileceğinizi düşünüyorum. 

Onaylanmadıkları için sayıyı düşük tutuyordum. Sizin için zor olmasa gerek.

 

Ayrıca bu filmlerin bilgilerinin; dün onay verdiğiniz, eklediğim son filmin bilgilerinden giriş şekli olarak bir farkının olmadığını da hatırlatmak isterim. 

Tıpkı ''arada kaynamış olabilir'' dediğiniz yüzdelik kısımda olduğu gibi.

 

 Cts, 7 Şub 2015, 08:48 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2015-02-07 16:30:22)
filimadami
filimadami
Değişimli editör hesabı. Lütfen soru ve sorunlarınızı geri bildirim ya da email ile gönderin.

@cruachan_erkan  

Eklediğiniz filmlerin hepsi adult filmler, onaylanmadan silinmesinin sebebi budur.Filimadami.com ' a kullanıcıyı rahatsız eden, T.C. yasalarına aykırı ya da kullandığımız reklam şirketinin kurallarına aykırı film içeriğini kabul etmiyoruz.Afişi full +18 olan bi filmi reddedilmesine rağmen 3.kez eklemeye çalışmanızın mantığı nedir ? Film onaylanma süreci ve red süreci ne için var ?

@Alone

Geri bildirimler hızla kontrol ediliyor, geri bildirimlerin kategorileri yanlış seçilmiş veya çok fazla doğru olmayan geri bildirim var.Hatta geri bildirimlerin %50'si yanlış diyebiliriz, sitenin bakımda olduğu bir gece site hata veriyor diye 400+ geri bildirim gönderilmiş.Anlayışınızı rica ediyoruz.Cu, 6 Şub 2015, 23:50 (3 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Geri bildirimlerden yana bir süredir çok ciddi sıkıntı yaşıyor filimadamı. Aynı isimle eklenmiş dört beş film, aynı aktörün dört beş kez eklenmesi, farklı filmlerde farklı tanımlar, değerli filmlerin, tvlerde sık sık oynayan yeşilçam filmlerinin erotik film olarak işaretlenmiş olması v s.

 

Sanıyorum yakında aktif bir editör kadrosuyla bu durumu aşarlar.Cu, 6 Şub 2015, 23:34 (3 yıl önce)
cruachan_erkan
cruachan_erkan
Söz gümüş sukut altınsa, METAL hayattır.

Arkadaşlar 6 defa aynı filmleri eklememe rağmen filmler onaylanmadan silindi bunların içinde izlediğim filmlerde var izlediğim için siteye eklemek istiyorum ama her eklediğimde filmler siliniyor bununla ilgili bir değişikliğe filanmı gidildi neden afişini konusunu filan eklediğim halde filmler bekletilip herdefasında siliniyor bununla ilgili bilgilendirirseniz bizleri sevinirim.Cu, 6 Şub 2015, 23:22 (3 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "