Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> iki sorun
"iki sorun" başlığına cevaben...
tralfamadoryan
tralfamadoryan


teşekkürler bu etraflıca bilgi için. ama bu konu için kimseye bir talepte bulunmayacağım. geri dönüş sağlanmıyor ne yazık ki. film "yakında" olmaktan çıktığı anda işaretlerim.Cu, 24 Eki 2014, 21:37 (3 yıl önce)
Act
Act


Bilgiler imdb'den alındığı için eğer bir değişiklik yapılmış ise filimadamı'na da yansıyor. Yani film siteye eklendikten sonra bir kişi ''izledim''i seçmiştir fakat sonra gösterim tarihi güncellenmiş (imdb) olmalı ki siz işaretleyemediniz.

Seyretmiş olanların sayısının artması, birden fazla güncellenme yapıldığı ve filimadamı yönetiminin en az bir kez problemi çözdüğü anlamına geliyor. Ya da bir şekilde boşluğa denk geldiler seçim yapabilenler.

 

Mesaj atarsanız düzeltilecektir.

 

Diğer konu ise birden fazla Ken Loach profil sayfası oluşturulmuş olması.

Ken Loach 1

Ken Loach 2

 

İlgili başlıkta bunu belirtebilirsiniz.

Tık.Prş, 23 Eki 2014, 22:25 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2014-10-24 23:18:48)
tralfamadoryan
tralfamadoryan


teşekkürler. ama yine de işaretleyemedim. zaten yakında olan filmlerin işaretlenmesi lazım. bunun "yakında" kısmı ne zaman çıkıyor ki, türkiye'de vizyona girince mi? bunun takibinin yapılması geniş bir ekip olmadığı sürece yapılamaz. kaldı ki türkiye'de vizyona dahi girmeyebilir, ebedi yakında olarak kalır. eğer bunu gören bir yetkili var ise bence bu özelliği kaldırmalıdır.Prş, 23 Eki 2014, 21:54 (3 yıl önce)
reklamlar

Winternight
Winternight


Filmi direkt puan vererek işaretlemeyi dene sanırım o şekilde oluyordu yayında olan filmler için. İkinci bahsettiğin sorundan ise çok var sitede maalesef, yönetimin halledeceği iş o.Sa, 21 Eki 2014, 17:50 (3 yıl önce)
tralfamadoryan
tralfamadoryan


jimmy's hall filmini 2 hafta önce işaretlemeye yeltendim ama "film henüz yayınlanmadı" ibaresiyle karşılaştım. o ara filmi 1 kişi izlemiş olarak gözüküyordu. şimdi girip işaretleyeyim istedim yine aynı uyarıyı verdi. ama şimdi de filmi 6 kişi izlemiş olarak gözüküyor. bana bu uyarıyı verirken insanlar işaretleyebiliyorlar mı, yoksa genel olarak böyle bir sorun var gözüküyor mu?

ekstra bir sorun: jimmy's hall sayfasından ken loach'un sayfasına girdiğinizde kayıtlı sadece iki film gözüküyor, ama örnek olarak ken loach'un diğer filmi kes'in sayfasından ken loach'un sayfasına girdiğinizde bu son iki film hariç diğer filmler gözüküyor. belli bir sınırdan sonra eklenenler eskileriyle kaynaşma yaşayamıyor sanırım.Sa, 21 Eki 2014, 17:11 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2014-10-21 17:12:12)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "