Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> ımdb'den içe aktarma sorunu
"IMDb'den içe aktarma sorunu" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Merhabalar,

Bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız. Öneriniz için de teşekkürler. Unutmamamız için info at filimadami com'a da mail atar mısınız?Sa, 19 Ağu 2014, 23:55 (3 yıl önce)
ozenc
ozenc


Merhabalar. Filimadamı hesabımı bir süre güncel tutmamıştım, daha kolay olur diyerekten IMDb hesabımdaki puanlarımı ve izleme listemi csv formatlı dosya ile Filimadamı'na aktarmak istedim. İzlediğim ve puan verdiğim filmleri aktarırken sıkıntı olmadı ama izlenecek filmler listemi aktarmaya çalıştığımda o listeyi de izlediğim filmlerin listesi sanıp 1000'den fazla filmi izlediğim filmlere 0 puan ile ekledi. Konuyla ilgili önerim şu olacaktı: IMDb'den bu listelerin dosyasını bilgisayarımıza indirirken izlediklerimizi "ratings.csv", izleme listemizi ise "WATCHLIST.csv" olarak indiriyor. Bu dosyalardan Filimadamı'na içe aktarma yaparken dosya isimlerini tanısa ve ona göre ait olduğu listeye eklese çok güzel olur. Teknik açıdan zor bir işse bu içe aktarma sayfasına "Sadece izlediğiniz filmleri içe aktarın" gibi bir uyarı da konulabilir. Eminim benden başka bu sıkıntıyı yaşayan olmuştur, bunun önüne geçilebilir. Bir de, "izlendi" olarak işaretlenen 1000'den fazla filmi toplu olarak geri almanız mümkün müdür acaba? Onları düzenlemek çok uğraştıracak da... :) Şimdiden teşekkür ederim. Sa, 19 Ağu 2014, 23:30 (3 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "