Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> filimadamı'nda editörler ne iş yapıyor?
"Filimadamı'nda editörler ne iş yapıyor?" başlığına cevaben...
shutterbugiconium
shutterbugiconium
Filimadmında duyarsızlığıa tepki olarak artık girip film oylamıyorum,yazmıyorum buraya!

Mesaj kutuma gelen mesajlara bakmak için buraya bir daha giriş yaptım. Yorumlarıyla katkıda buluna değerli arkadaşlara teşekkür ederim.

Tepkimize rağmen bir şeyin değişmediğini görüyorum. Mesela film fecirdeki yazılarım hala bekliyor. Herhalde 70-80 gün olmuştur. Herkes sağlıcakla kaldın. Kolay gelsin.Cu, 5 Eyl 2014, 18:36 (3 yıl önce)
geppetto
geppetto
Molon Labe!

Herkes siteden uzaklaştırılan arkadaşın kendisine verdiği rahatsızlıkları tatlı tatlı yazmış ama o kişi bana yazdığı özel mesajda daha enteresan şeylerden bahsediyordu. O kişinin de rahatsız olduğu konularda haklı olma ihtimali de baya yüksek. Bu arada burayı okuyorsan herole neler yaptığını baya merak ediyorum. Sözünün erimisin öğreniriz yakında.Cu, 29 Ağu 2014, 00:21 (3 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Teşekkür ederim Shutter...öyle kavrulup gidiyorum kendi kuyrukyağımda. Çoktur yoktum sitede yabancılaştım biraz etrafıma bu yüzden. Aşina olduğum simalar pek yok ortada. Üzüldüm, eski selamlar,eski sabahları görememek kötü. Ben film izleyip,basit dimağımın ardında kalanları yorumlayabildiğim, arada birkaç güzel müzik dinleyip, forumda rahatça saçmalayabildiğim günlere dönme niyetindeyim. Herkes alıştığı şeyi yaparsa bence düzelir her şey. Kırgınlığa,küskünlüğe yer bırakmayalım. Selametle diyeyim herkese. Güzel olacak her şey. Bakın görün :) Sa, 19 Ağu 2014, 03:09 (3 yıl önce)
reklamlar

enik-kral
enik kral
'' Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk, Hiçbir yere gitmiyor. ''

öncelikle bir kaç kez bir araya geldiğim yönetici arkadaşların, sitenin çok popüler olması gibi bir iddia yada kaygı taşıyan bir zihniyete sahip olduklarını sanmıyorum.

sitenin sahibi benim hoşt kışt gibi ortalıkta dolaşan çobanların olmamasını ve sınırı aşmayan her şeye müdahale etmemekten yana olduklarını biliyorum.

alınan editörlerle ilgili olarak  öncelikle güvenilir ve gerçekten işten anlayan birileri olması gerekiyor yoksa faydasından çok zararı dokunabilir siteye , böyle endişeler yüzünden fazla geniş bir kadroya sahip değil herhalde yoksa bu kadar ağır dönmez  işler ... ayrıca editör olan arkadaşların bir hevesle girip bir süre sonra işi gücü boşladığını da var saymak lazım...

evet site ağır aksak ilerliyor ama bir çoğu her yerde karşılaşabileceğimiz türden .. kendi adıma aynı dilden konuşabildiğim insanlarla bir araya geldiğimiz bu ortam için her şeye rağmen filimadamına teşekkürler...Sa, 19 Ağu 2014, 02:03 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2014-08-19 02:04:58)
shutterbugiconium
shutterbugiconium
Filimadmında duyarsızlığıa tepki olarak artık girip film oylamıyorum,yazmıyorum buraya!

Havlayankuzu yazını görmek güzel oldu. İyisindir umarım. Şu sitede yorumları başucuna alınacak ender adamlardansın.

 

Açtığım konuya benzer birçok konu var aslında ama onlar da sallantıda. Bellki yönetimden okuyan yok. Kaç kişiler bilmem artık ama ellerinden gelmiyorsa eminim yardım etmek isteyenler vardır.  Sosyal medya üzerinde diğer sinema sitelerine anında ulaşmak mümkün ama filimadamı sosyal medyayı bile kullanmıyor aktif olarak belli ki. Sitenin akıbeti konusunda bence net bir açıklama yapılması lazım.Sa, 19 Ağu 2014, 00:58 (3 yıl önce)
reklamlar

Lady_Lazarus
Lady_Lazarus
Yaralarımız daha hızlı iyileşsin diye kendimizi hırpalayıp dururuz.30 yaşına geldiğimizde de çökmüş oluruz ve yeni biriyle her başlangıcımızda, kendimizden sunacağımız daha az şey kalır.

Gerçekten uzun zamandır sitenin tadı tuzu iyice kaçmıştı,öyle başıboş görünüyordu ki.Eski üyelerden güzel,kaliteli yorumlar yapan kişileri de artık göremez olmuştum.Siteye öylesine girip çıkmaya başlar oldum.Umarım en kısa süre de eski güzel günlerine geri döner sitemiz,böyle olmuyor yahu,silkelen kendine gel ey filimadamı.Sa, 19 Ağu 2014, 00:21 (3 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

 Genelde takip edilme mesajı alan biri olarak ne konuda yüklendiler sizlere merak ettim:) Film ekleme konusuna gelince bazı arkadaşların eklediği filmlerde ne imdb ne eksisozluk bilgisi yok bazılarında isim (0) olarak görünüyor. 3000 küsür film (300 sayfa ediyor) var bekleyen çoğu bu gibi filmler yüzünde sayfalarca yer kaplıyor. Özet bilgisi, imdbden kontrolden geçmesi, afiş eklemesi, küçük ayrıntılar olarak kalıyor. Ayrıca çoğu kişi bilgisayar oyunlarını film olarak ekliyor... (sadece bugün 200 film aktifleştirilmiş) Sanırım bu iş akhilleus ve kaplumbağa gibi sürecekPzt, 18 Ağu 2014, 19:46 (3 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Bu sağlı sollu özelden mesaj döşeyen zat, çok önemli bir kişi olsa gerek. Tüm vaktini ve gücünü bizim gibi basit mahluklara ayırabildiği için ben kendimi çok önemli hissediyorum en azından. Kaç zamandır giremedim siteye geldiğimin ikinci haftası zat kendini gösterdi. Böyle peygamber görmüş gibi oldum. Ama kafam basmadığı için henüz yazdıklarını anlayamıyorum sadece önemini hissedebiliyorum.

 

Ama bu zat keşke tüm zamanını sitemizde heba etmese,yüce sözlerini biraz da ülkemizin kalan parçacıklarıyla paylaşsa. Keşke öyle yapsa daha çok insanı ihya etse. Sonuçta site de ben de bu zata doyduk gibi geliyor. 

 

Kitap yazsa keşke..... yada para toplayalım zata kitap basma parası ayıralım. Gerçi o zat muhtemelen basit mahlukların seviyesine inmez. Besleme teorisinin çöktüğünü de burda gördüm. İstediğin kadar besleme adam azmedince besletiyor kendini demek... Vay vay...Pzt, 18 Ağu 2014, 18:55 (3 yıl önce)
okgokg
okgokg


Şu ana kadar yönetimle ilgili bir sıkıntı yaşamadım ben ne yalan söyleyeyim. Bu sitede yazılan küfürlü yorumları şikayet etmeme gerek bile kalmadan anında sildiler, gözden kaçırdıkları bir taneyi şikayet etmemden hemen sonra silmişler yorumları. En azından kişiler hemen engelleniyor. Slavesusar'ın dediği gibi biz çok kötü yerlerden geldik, buradaki insanlar iyi iş çıkarıyor diyebilirim. Tamam belki daha çok etkilerini hissettirebilirler ama beni çok rahatsız etmedi. Ayrıca film eklemeyi ben 3-4 kere kullandım ve aynı gün onaylanmıştı. Ya şu sıralar bir durgunluk var ya da başka bir mevzu var bu konuda. Pzt, 18 Ağu 2014, 18:32 (3 yıl önce)
shutterbugiconium
shutterbugiconium
Filimadmında duyarsızlığıa tepki olarak artık girip film oylamıyorum,yazmıyorum buraya!

Hayli emeğinizin olduğunu biliyorum ama yetkinizin alındığından haberim yoktu.

 

Az önce küfürlü mesaj yollayan zat başka bir üyelik açmış oaradan da "sen kimsin benimle boy ölçüşecek" diye yazarak başlamış küfretmeye. Anlamıyorum dangalak herif yaşamına renk katmaya mı çalışıyor.

 

Dediğim gibi fillm eklemeyi bıraktım.

İzlediğim filmlerle ilgili oylama yorum yazma vs. de bıraktım.

Film etiketleme varken tek kelimelik yorumlara da müdahale edilmemesi kötü. IMDB'de 10 satır yazmazsanız otomatik uraı çıkıp reddediyor. Bir kelime kotası konulabilir mesela.

İki tane yazım hala filmfecirde bekliyor. 50 gün oldu herhalde.Pzt, 18 Ağu 2014, 16:47 (3 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "