Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> spoiler gizlenmesi
"Spoiler gizlenmesi" başlığına cevaben...
Rahilaa
Rahilaa
Yüzünü güneşe dön .. / White Dog / Beşir'le Vals / Söğüt Ağacı / Okuribito / Wall-e

Bu konuyla ilgilenilmesini bende talep ediyorum. Spoiler gizlenilmeli , isteyen tıklayıp okusun .Çrş, 2 Kas 2016, 08:20 (yaklaşık bir ay önce)
Bazinngaa
Bazinngaa
umut etmeye temkinli yaklaşmak...

On saniye kadar önce yetkililere ileteyim diyordum ki bu başlığı gördüm sağolun varolun...Bütün benliğimle katıldığım bir istektir. Çrş, 17 Ağu 2016, 16:26 (3 ay önce)
Serkan-Aydemir
Serkan Aydemir
Adaleti, eğitimi ve askeriyeyi yok eden bir yönetim kendi insanını yok etmeye hazırlanıyor demektir. #Agnostik #Ezoterizm #Rock #Şiir

Tam da başlık açacağım bir konu. Spoiler gerçekten büyük sorun. Açıkta öyle çırılçıplak durunca insanın dikkatini çekiyor yaw.Paz, 14 Ağu 2016, 17:52 (3 ay önce)
reklamlar

zelenz
zelenz


+1 katiliyorum.


Çrş, 30 Tem 2014, 18:05 (2 yıl önce)
strangelove
strangelove


aynen, destekliyorum bu isteği. bir filmi izlemek için çoğu zaman o filmle ilgili yorumlara bakıyorum ama spoiler'lar açıkta durunca ister istemez insanın gözü takılıyor. Çrş, 30 Tem 2014, 18:01 (2 yıl önce)
reklamlar

ElectronicArts
ElectronicArts


Filmlerin yorum kısmında spoiler olarak belirtilen kısımların üzerlerine tıklanmadığı sürece görünmemesi çok iyi olur. Zira, bazen çok kısa yazılar ya da matematiksel işlemler gözümüze takılıp istemeden de olsa spoiler kısımları okumuş oluyoruz. Spoiler kısımları gizli olarak kalsın ve isteyen açıp baksın.Cu, 18 Tem 2014, 22:52 (2 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "