Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> resimli filmölçer
"Resimli filmölçer" başlığına cevaben...
tribal
tribal
.

Biraz zahmetli bir işe benziyor ama yine de denemeye değer. Bahsettiğin testin oluşturulması zahnetli ,fakat çözmesi de bir o kadar zevkli olabilir. ilk testi bekliyoruz örnek olması açısından.Prş, 22 May 2014, 10:47 (3 yıl önce)
SnowWhite
SnowWhite
dark

Arkadaşlar, merhaba. Siteye yeni katıldım. Hemen çılgın fikirlerimi paylaşmak istedim. Film testi çözmeyi hepimiz seviyoruz. Ben diyorum ki herkes en çok ilgilendiği film türü ile ilgili bir test oluştursun. Dört şıklı olsun. Dört tane resim olsun. Çünkü film testinin görselliği olması önemli. Aynı kategoriden film resimlerini şıklara koyarak testi çok daha çekici hale getirebiliriz. Sadece sözel sorular çok cezbedici olmuyor. Birkaç sorudan sonra sıkılıp bırakıyoruz. Herkesin vakti olmayabilir. Vakti olanlar bu konuda biraz kafa patlatabilir. Gelmiş geçmiş en iyi film testini yapabiliriz. Kendi adıma ben korku/gerilim oluşturabilirim. Animasyon da olabilir. Bir film türü 100 sorudan oluşur. Tür şampiyonları yarışır falan. Eğlenceli olur gibi geliyor. Yorumlarınızı bekliyorum.


Prş, 8 May 2014, 20:15 (3 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "