Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> yabancı dizi izleme veya forum site tavsiye?
"Yabancı Dizi İzleme veya Forum Site Tavsiye?" başlığına cevaben...
jcan1
jcan1


şöyle bir site gördüm geçen dizimag play, dizimage benzemekte, gittikçe de benzeteceklerini iddia ediyorlar. Dizi yükleme konusunda iyiler onu söyleyebilirim. Diğer özellikleri de göreceğiz. Çrş, 16 Nis 2014, 21:27 (3 yıl önce)
Xx7xX
Xx7xX
Karanlığı yutacak kadar karanlığım

cevp için teşekkürler anlaşılan şimdilik böyle bir site hayal gibi duruyor :DSa, 18 Mar 2014, 03:38 (4 yıl önce)
okan9
okan9
Nothing is true,everything is permitted.

söylediğin tarzda bende arıyorum ama pek bi şey çıkmıyor.sunucuları ve yeni bölümleri hızlı ekleme açısından (geneli hd olmakla birlikte) http://www.harika-dizi.net/ var onda da dizimag'de ki özellikler yok sadece izleyebiliyosun o kadar.Pzt, 17 Mar 2014, 02:43 (4 yıl önce)
reklamlar

Xx7xX
Xx7xX
Karanlığı yutacak kadar karanlığım

Merhaba arkadaşlar bir sürü yabancı dizi izleme sitesi var ama benim önceliğim şu aynı filimadami mantığında çalışacak bir site arıyorum mesela izlediğim bölümleri işaretleyebileceğim, yeni bölüm çıkınca ileti atacak vs. İçinde dizi olmasa da olur yani dizi forumu olsada olur . 

Diziadami.com var orası da çok zayıf bir site sunucuları aşırı yavaş çalışıyor durmadan hata veriyor sayfalar reklamlara boğuluyorsunuz bu aralar vs vs aynı öyle bir site arıyorum ama kalitelisiniPzt, 10 Mar 2014, 13:34 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "