Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> belirsiz gece suare no: 52 - el método
"Belirsiz Gece Suare No: 52 - El método" başlığına cevaben...
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

çok aktifler onlar bu ara:P buraya da el atmışlar:(Prş, 6 Mar 2014, 10:47 (4 yıl önce)
esmeralda
esmeralda


filmi izlemiştim de yorum son dk ya kaldı maalesef

ama içimden bir his bu işin içinde bazı mihraklar oldugu yonunde :)Prş, 6 Mar 2014, 10:06 (4 yıl önce)
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

ödevimi erken yaptım esmeralda (: genelde son dakikacı ben olurum ki onda da unuttuğumdan değildir(: bu hafta sıla eksi almış sen son dakikada ödev yapmışsın ne oluyor acaba????Prş, 6 Mar 2014, 10:02 (4 yıl önce)
reklamlar

esmeralda
esmeralda


yaa emre dimi :)

ne yazıyım ne yazıyım dıye beklerken saatın gectiğini farkettmemişim 

yollayınca 23:59 u gorunce ben de cok guldum

yesıl ın kulaklarını cınlattım :) Prş, 6 Mar 2014, 09:53 (4 yıl önce)
lowen
lowen
Spoiler okumaktan kendini alıkoyamayan adam!! 100

23:59 :) bravo hülya:) valla 1 dakika geç kalsan yerdin eksiyi, öyle de acımasızım:) tebrik ederim :)Prş, 6 Mar 2014, 09:18 (4 yıl önce)
reklamlar

esmeralda
esmeralda


Ne yalan soylıyım fılmın basından kımın secılecegını anlamıstım.

Tek mekan fılmlerı zordur ama cok akıcı bır senaryo ve kurgusuyla epey merak uyandırdı. Dialogları cok zekıceydi. Günümüz iş ahlakının kapitalist sistem ve insanlık dısı bir düzen eleştirisi de diyebiliriz.

Amac kazanmaksa ona giden her yol mubahtır.

 

 Çrş, 5 Mar 2014, 23:59 (4 yıl önce)
lowen
lowen
Spoiler okumaktan kendini alıkoyamayan adam!! 100

52 numaralı suare için, yorum girme süresi çarşamba gecesi 23:59'a kadardır dostlar. balkabağı olmadan, yorumlarımızı girelim :) tek film izleyen bir artı, bir eksi alır. bu hatfa kampanya yapamadık maalesef.Sa, 4 Mar 2014, 10:12 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2014-03-04 10:14:06)
okgokg
okgokg


Bence içine yerleştirdiği ufak sürprizlerle çok izlenilebilir bir filmdi. İzlerken çok eğlenmiştim filmi, bu tarz kapalı mekan ve gizem içeren filmler beğenimi çoğu zaman kazanıyor. Sevdiğim bir tür genel olarak. O kadar ispanyol filmi izlerim, ben karakterleri tam hatırlayamadığımdan(hangisi daha meşhur diye :D) son ana kadar kız mı erkek mi diye düşündüğüm için, benim dikkatim üst seviyedeydi. 

 

Ben bir de en çok topla oynadıkları sahneye bayılmıştım. Bir insan ancak bu kadar ezilebilirdi sanırım. Bir de o ezik bir adam vardı, şu an karakterin ismini hatırlamıyorum da onun üstüne gidildiği sahne de çok başarılıydı. Sa, 4 Mar 2014, 00:19 (4 yıl önce)
miss-pace
miss pace


rica ederim yeşil :) evet diğer kadının aşçılığını kullanması yanında sarışının teklifi çok iddialı ve reddedilemezdi gerçekten. sonuçta herşeyi yapabilecek insanlardan bahsediyoruz. işlenişi, eleştrisi güzeldi filmin.Pzt, 3 Mar 2014, 23:17 (4 yıl önce)
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

Ben bu başlığa yazmayı unutmuştum. Teşekkürler miss pace sayende hatırladım. Film beni de sardı. Şüphe duymak, hem birlik olup hem bireysel davranmak bu esnada çok akıllı hamleler yapmak. Mesela cevaplar arasında cinsiyetçi bir yaklaşım olsa da genç kadının sığınakta olabilmek için sunduğu şey diğer cevaplardan çok daha kabul edilebilirdi. Ne diyim iyi yerden yakaladı hani. Yalnız sonlara doğru koptum ben, bitse de gitsek moduna aldım resmen. güzel başlayıp sonradan bozdu gibi. Şu birbirini tanıyan kadınla erkeği film boyunca gözüm ısıra ısıra izledim meğer önceden biliyormuşum onları. Hem zaten adamı görünce bu adamı seçerler demiştim ben. 

 Pzt, 3 Mar 2014, 23:07 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "