Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> müzik genel -> jazzanova live
"Jazzanova Live" başlığına cevaben...
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

Türkiye'de gerçekleştirecekleri ilk canlı performansıyla Jazzanova, Babylon'da. Berlin kökenli altı DJ'nin oluşturduğu topluluk, nu-jazz chillout, latin-jazz ve jazz-house'u harmanlayarak müzükseverlere farklı bir deneyim yaşatıyor. dans müziği tutukunlarının ve önemli DJ'lerin çalışmalarını dünya çapında yıllardır merakla takip ettiği grup, aynı zamanda Masters at work, Fat Freddys Drop, 4hero gibi isimler için yaptığı remix'lerle de ünlendi. 
Jazzova yeni ve sofistike bir dans müziğinin farklı formlarını ortaya koymak için bir araya gelen ve tamamen farklı stildeki DJ'lern bır araya gelmesiyle kuruldu. 1995 yılında İngiltere müzik piyasasının önce gelen isimlerinden Gilles Peterson'ın yol göstericiliğiyle müzik dünyasına adım atan ve geçtiğimiz yıl ikinci albümleri olan Off All The Things'i yayınlayan Jazzova, müthiş sahne performanslarıyla Garanti Yeşili kapsamında sergileyecek.

1 ekim perşembe / 21:30 Jazzova Live - 23:30- 01:30 Jazznova Dj set (ayakta:30 tl - öğrenci:20 tl)
2 Ekim cuma /23:00-01:00 Jazznova Live - 01:00-03:00 Jazznova Dj set ( ayakta:40 tl öğrenci:30 tl)

/biletler Babylon ve biletix gişelerinde./Paz, 27 Eyl 2009, 16:57 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "