Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> film afişleri neden gözükmüyor?
"Film Afişleri Neden Gözükmüyor?" başlığına cevaben...
karakuru
karakuru


ne yani, müstechenlik sinemanın içinden çıkarılıp atılması gereken birşey mi? Madem böyle bir uygulamaya zorlanıyorsunuz, bunu daha mizahi bir şekilde geçiştirebilirsiniz. Kaldırılması gereken afişler yerine sansür vb uygulamaları eleştiren bir resim koyun mesela. Gerçek film afişinin de link'ini altına verebilirsiniz.Prş, 31 Tem 2014, 02:40 (3 yıl önce)
cruachan_erkan
cruachan_erkan
Söz gümüş sukut altınsa, METAL hayattır.

sitedeki afişler neden silindi çoğu kaldırılmış afişler görünmeyince tadı kalmıyor filmlerin.Paz, 8 Haz 2014, 03:07 (3 yıl önce)
zeynep-esSeS
zeynep esSeS
hola, you're in insurgency of a correct class.

 

 

karşim filmlerin afişini geçtim filmler- diziler eklenmiyor bir el atarsanız çok mutlu olucam.

not hangi filme diziye baksam yelkenler foraaaaaaaaaaa

kolay gelsin :)Sa, 25 Mar 2014, 11:44 (3 yıl önce)
reklamlar

cruachan_erkan
cruachan_erkan
Söz gümüş sukut altınsa, METAL hayattır.

ulen 70'lerde bile yeşilçam erotik filmleri italyan sex komedi filmleri filan vardı, birsürü filmler yapıldı böyle  2014'e girmişiz afişte iki meme var diye sansür koyuyorlar hangi devirde hangi ülkede yaşıyoruz belli değil. istemeyen bakmasın indirmesin bu kadar basit.Cts, 22 Mar 2014, 18:20 (4 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Bu sorunu şimdillik çözdük. Fakat siz kullanıclardan ricamız absürt film afişleri veya sanatçı resimleri ile karşılaştığınızda bize iletmeniz.

 

İyi seyirler.Çrş, 29 Oca 2014, 00:01 (4 yıl önce)
reklamlar

tralfamadoryan
tralfamadoryan


bence bununla tek siz uğraşmayın. tekrar görünür hale getirin afişleri, "müstehcen" afişler görüldüğü gibi diğer üyeler tarafından değiştirilebilsin. yine de son inisiyatif site kadrosunda olsun, üye tarafından değiştirilen afiş onay için beklemeye alınsın.

bu bazı filmlerin çakma afişlerinin kaldırılmasına da yardımcı olur. mükemmel afişli bir film burada kötü bir görselle yer alabiliyor. bununla çok sık karşılaştığımdan özel mesaj ile durumu aktarmıştım birkaç ay önce. üyeler afiş değiştirebilmeliler.Cu, 24 Oca 2014, 15:52 (4 yıl önce)
bochi
bochi
Asla hiçbir şey olmaz.

bence daha çok üye profillerinin resimlerini sansürleseniz daha iyi olurdu...madem böyle bi sıkıntı var bence çok da gerekli birşey olmayan üye profil resimleri kaldırılabilir...çünkü arada görüyoruz (m)adam erotik bi foto yapıştırıyo profil resmine...

Afişlerdeki sıkıntıyı en çabuk zamanda aşarsınız  umarım...

bir de belki karşı olduğunuzdan yapmıyosunuz ama bence özel üyelikler açılabilir para karşılığı ekstra özellik koymanızada gerek yok (belki mümkünse bu üyeler reklamları görmek zorunda bırakılmaz) ama cezbedici kılmak için bağış yapanları belli eden bi üyelik statüsü verilebilir...Cu, 24 Oca 2014, 14:26 (4 yıl önce)
enik-kral
enik kral
'' Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk, Hiçbir yere gitmiyor. ''

o değilde filmleri tek tek gözden geçirirken, karşılaştığım yüzlerce gereksiz erotik film yüzünden benim ahım tutmuş olabilir. :)

ve yapılan uygulamaya saygı duyup , bir süre bu duruma alışmaya başlasak iyi olur. çünkü sitenin ayakta kalabilmesi için gelirlerini koruyabilmesi gerekli..Cu, 24 Oca 2014, 09:44 (4 yıl önce)
poormf
poormf
Hiçbir şeyin değişmeyeceği umutsuzluğuna kapıldığım kısa anlar kadar korkunç ve umutsuz anlar tanımıyorum. Tezer Özlü-Yaşamın Ucuna Yolculuk

İlginç bir uygulama.

Bir filmin afişi filmin yapımcılarının,  yönetmeninin takdiridir.

Yetişkinler için olan filmlere olması gerektiği gibi zaten +18 uyarısı görüntülendikten sonra ulaşılabiliyor. Teknik bir zorunluluk mudur bilemiyorum ama arada gerçekten uygunsuz afiş varsa bular tüm afişler askıya alınmadan halledilebilirdi sanırım.

Kurallarına uyulmak zorunluluğu olan "Google Sansürü" ne ola ki?Cu, 24 Oca 2014, 00:29 (4 yıl önce)
mgkgunay
mgkgunay
Oh let the sun beat down upon my face, stars to fill my dream...

Alternatif afişlerle yerleri doldurabilir. Prş, 23 Oca 2014, 22:41 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "