Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> yaşadığımız değişim üzerine bir itiraf ve soru
"Yaşadığımız Değişim Üzerine Bir İtiraf ve Soru" başlığına cevaben...
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Sosyoloji okuyorum ve derslere, bunun yanı sıra toplum bilimi kitaplarına(max weber vs) bu sıralar haddinden fazla odaklandım, artık filmlerden kitaplara hemen her şeyi farklı gözle inceliyorum.

Gelmek istediğim nokta şurası; toplum eksenli düşüncelerim o kadar değişti ki aylardır film izlemedim ve eskiden yazdığım yorumların büyük kısmından utanıyorum. Onları silmeyi de düşünmüyorum, çünkü insanların, bundan üç dört yıl sonra yorum yaptığımda bu değişimimin farkına varmasını isterim.

Bu duruma sitedeki film meraklılarının düştüğünün farkındayım; ilk üye olduğumuz halimiz ile şuanki halimiz arasında fark yoksa; ciddi bir kayıp demektir.

Sormak istediğim şey şu; sizler bu değişiminizi nasıl karşıladınız?

 Paz, 19 Oca 2014, 04:50 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2014-01-19 04:51:03)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "