Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> belirsiz gece suare no:45 being there
"Belirsiz Gece Suare No:45 Being There" başlığına cevaben...
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

Elimden geldiğince yazıyorum arkadaşlar(:

Film bana da başta İngiliz yapımı gibi geldi. Özellikle Chance dışarı çıkmadan önceki sahneler bana lisedeki speaking derslerindeki videoları anımsattı bana.

İlk defa Peter Sellers filmi izledim. Karakterin o çocuksu saf halini kendince pek de güzel yorumladığını düşünüyorum. Bu hal ile film bana Forrest Gump ı hatırlattı. 

Filmi sevdim ben. Kitaptan uyarlanmış bir filmmiş ve Peter Sellers film için yazarına telgraf yazmış filmi hayata geçirmek de pek kolay olmamış yaklaşık 9 senelik bir emek var ve Peter Sellers bu sürede istemeden de olsa Pembe Panter filmlerinde oynamış. Karakter için rolüne hazırlanırken oldukça sıkı çalışmış ve çevreden soyutlamış kendisini. 79 akademi ödüllerinde aday olmuş; fakat ödül alamamış. Bu kendisini üzmüş belki de küstürmüş. 

Film mi çok güzeldi yoksa filmdeki basit düşünen Chance karakterine anlamlar yükleyen insanlardan biri gibi ben de aslında öyle olmayan bir filmi mi abartıyorum bilemedim. 

Film biraz da bana Kemal sunal filmlerini hatırlatmadı değil hani(:Pzt, 13 Oca 2014, 23:46 (4 yıl önce)
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

İkinci kez başıma geliyor sanırım sayfada uzun süre takılınca yazılanlar gönderilmiyor. Yazdım yine bir şeyler fakat gitmedi:( off ya. Üzerinde düşünmeden yazmak gerek ya da yazıp kopyalayıp göndermek:(Pzt, 13 Oca 2014, 23:30 (4 yıl önce)
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

Gözün aydın Serpil. Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı, huzurlu bir ömrü olsun inşallah(:

Ben suare filmini henüz izleyemedim:( hep son dakikacı oldum çıktım.Pzt, 13 Oca 2014, 17:49 (4 yıl önce)
reklamlar

esmeralda
esmeralda


aaa cok guzel bir haber mınık bebeğinizin uzun guzel ve saglıklı bır hayatı olur inşallah :)

evet o yuzden sasırdım erken senın ıcın bence de :)Pzt, 13 Oca 2014, 16:58 (4 yıl önce)
slavesusar
slavesusar


ablamın kızı oldu hülya,benim için daha çok erken değil mi :DPzt, 13 Oca 2014, 16:51 (4 yıl önce)
reklamlar

esmeralda
esmeralda


aaaaaaa bir dk cok fazla yazan olmus benım kafam karıstı cocuk bekleyen sen mısın yoksa kardesın mı :))))Pzt, 13 Oca 2014, 16:27 (4 yıl önce)
slavesusar
slavesusar


teşekkür ederim eda ve nadide :)

 

veee sonunda benim gibi düşünen birini buldum film hakkında,onun için de ayrıca teşekkürler eda :DPzt, 13 Oca 2014, 16:20 (4 yıl önce)
miss-pace
miss pace


gözün aydın serpilcan. sağlıklı güzel bi ömrü olsun inşallah yeğeninin. gördüğünde bizim içinde öpüp kokla :)Pzt, 13 Oca 2014, 16:13 (4 yıl önce)
vitall
vitall
Nothing's gonna change my world.

Serpil Allah analı babalı büyütsün. Bunu söyleyen kişi ben olayım bari, illa biri söyleyecek ; darısı başına :)

 

Suare filmini henüz izledim. Biraz kaba bir tabir olacak ama gerçekten içim şişti. Dakikalar geçmek bilmedi adeta, akmadı gitti film bir türlü. Oyunculuk falan tamam ama, o saflık, don don bakışlar, sürekli birbirini tekrar eden cümleler, tv izlemeler beni boğdu. Uzun süredir bir filmi bu kadar zar zor bitirmemiştim. Temiz hava almam lazım acilen :)Pzt, 13 Oca 2014, 16:06 (4 yıl önce)
slavesusar
slavesusar


sağol emre,ismi idil oldu diyim gerisini sen anla :)Pzt, 13 Oca 2014, 16:01 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "