Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> filmlerde cihazların çalışmama gerilimi yaratan sahneler
"filmlerde cihazların çalışmama gerilimi yaratan sahneler" başlığına cevaben...
Raphalleon
Raphalleon
When a diplomat says yes, he means perhaps. When he says perhaps, he means no. When he says no, he is not a diplomat.

Konuya yazacak her arkadaşın İTİNAYLA spoiler kullanması rica olunur. Aksi taktirde bu topiğe giren her insan bir sürü spoiler yer. :) Dikkat edelim, başkalarının film zevkini katletmeyelim. :))

  ---spoiler---

AĞIR SPOİLER İÇERİYOR OKUMA OKUMA, NEFSİNE SAHİP ÇIK OKUMA BOŞVER.. Soraya'yı Taşlamak filminin en son sahnesi. Fransız-İran'lı yazarımız malum durumu halletmek için tam gidecekken araba bozulur ve afakanlar içerisinde "çalış lan araba çalış" naralarıyla filmi izlemeye devam edersiniz. =)


---spoiler---


Cu, 17 Oca 2014, 20:46 (4 yıl önce)
eymir66
eymir66


nefesinizi tutup hadi çalış dediğiniz sahneler varmıdır ben bir örnek vereyim matrix revolutions da trinity ile neo nun makineler şehirine girip bombalardan kurtulmak için gökyüzüne çıktıktan sonra gemiyi usul usul çalıştırması beni çok germişti Cts, 4 Oca 2014, 13:02 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2014-01-04 13:02:59)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "