Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> belirsiz gece suare no:44 - kolja
"Belirsiz Gece Suare No:44 - Kolja" başlığına cevaben...
miss-pace
miss pace


aman ne yanıcam acaba senden çok + alacağıma kesin gözüyle bakıyorum lowen müdürüm :) okg şimdiden bahane hazırlıyomuşsun gibi bi his var içimde :) aman diyeyim tek umudumuz sensin doktor olup hepimize sen bakacaksın yaşlılığımızda :DSa, 7 Oca 2014, 12:15 (4 yıl önce)
okgokg
okgokg


Cerrahiden kalırsam suçlu olarak sizleri göstereceğim :)Sa, 7 Oca 2014, 10:52 (4 yıl önce)
lowen
lowen
Spoiler okumaktan kendini alıkoyamayan adam!! 100

miss pace, bu hafta ısınma turunu atmış oldun. haftaya listeye ekliyorum seni haberin olsun,yandın:))Sa, 7 Oca 2014, 10:12 (4 yıl önce)
reklamlar

miss-pace
miss pace


günaydın :) cemalim düşünme sen beni dediğim gibi sorun yok. her ne kadar + - müdürümüz gıcık bi şahsiyet olsa da kendisini severim :) boşa uğraştırmak istemem.baştan listede yoktum böyle de devam etsin.ben suarelere katılmaya beğendiğim filmleri izlemeye devam ederim.maksat film izlemek nasılsa :)

 

koljaaaa seni yirim ben diyerek çok sinemsal bi yorum yapmak istiyorum filmle ilgili :D o ne tatlılık öyle bayıldım.kolja biraz filmin önüne geçmiş ama hiç yabana atılmayacak sıcacık bi film izledik sayenizde. o ilk gece yatağın ucuna yatmış içini çeke çeke ağlıyodu ya içime oturdu resmen. tabi bi de metro sahnesi. ama o çapkın amca kolja üzülmesin diye sinema kapattı ya orda özüme girdi işte :)) dönemin siyasi atmosferi de ufak tefek sahnelerle radyodan dinledikleri haberlerle iyi yansıtılmıştı.sonuç olarak çok sevdim ben kolja'yı...

not: doktor o listeleri yeni gördüm ben. emeğine ellerine sağlık ama dersleri ihmal etme :))Sa, 7 Oca 2014, 09:22 (4 yıl önce)
cemal-erdem
cemal erdem
bencilim ben bencil, paylaşmam...

Ama zaten artı eksi listesinde ismi yokmuş :))Sa, 7 Oca 2014, 00:08 (4 yıl önce)
reklamlar

cemal-erdem
cemal erdem
bencilim ben bencil, paylaşmam...

Bu arada miss pace filmi izlemiş lakin yorum için benim yüzümden gecikmiştir :) tüm müdürlerin dikkatine :)Sa, 7 Oca 2014, 00:02 (4 yıl önce)
cemal-erdem
cemal erdem
bencilim ben bencil, paylaşmam...

Doktor emeğine sağlık :)) sınav döneminde burayı bana bırak daimi boş vakit adamı olarak hallederim :))

Filme gelecek olursak, pek sevdim tabii bana bunlarla gelin :) suarelerde, izlediğim filmlerden pişman olduğumu anımsamıyorum. Aklımda özellikle üç unsur kaldı. Biri filmin başrolündeki Sean Connery :))) diğeri Kolya'nın sevimliliği üçüncüsü ise bu filmin oscar almamasına şaşmamalı politik düzlemde Amerika'nın sevdiği sularda yüzüyor gibi gibiler, velhasıl eyvallah suareciler :)Pzt, 6 Oca 2014, 23:52 (4 yıl önce)
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

Çok tembelim en tembelim henüz yeni bitirdim:( Ben bu velede bittim. Bu arada Kolya  tıpkı kardeşimin küçüklüğü! Aynı sevimli dudak, masum gözler, minicik burun. Yerim onu yerim. Adamın adı aklıma gelmiyor Louka mıydı(: Çocuktan adama dikkat edemedim. O metroda kayboldu ya yürüyen merdivenden çıkamadı ya, kalabalıklarda kaldı ben de bayağı gerilim filmlerdeki gibi gerildim çocuğa bir şey olcak diye:(

Sonu slavesusar'ın dediği gibi olabilirdi bak katılıyorum(:

Kolya çok tatlısın. Durduramıyorum kendimi(: babuşka diyen... neyse sustum:D

Bir de ben o şarkı söyleyen ablamızın hakkını vermek istiyorum o da hani hatundu(: 

Not: filmi bir de ben önerdim izlemeseydim kötü olurdu sanki.

Not2: oğuzhan ellerine sağlık dememişim çok ayıp bana! Pzt, 6 Oca 2014, 23:50 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2014-01-07 11:15:38)
esmeralda
esmeralda


heyy tembeller nerdesiniz..kımse yorum yapmamıs...serpilden baska kımse yok ortalarda:))Pzt, 6 Oca 2014, 23:35 (4 yıl önce)
slavesusar
slavesusar


ben içinde böyle sempatik bebelerin olduğu filmleri pek seviyorum,koljaaa o ne tatlılıktır öyle :) özellikle ilk yarısındaki ince espriler çok hoşuma gitti,filmi izlerken pek eğlendim pek eğlendim... bir de sonu yeşilçam filmleri gibi bitsin istedim,yıllar yıllaaar sonra kolja elinde kemanıyla gelsin "baba ben artık ünlü bir keman virtüözü oldum" falan desin, "evladııım" diye bir çığlık yükselsin,sarılsınlar ve kamera uzak diyarlara doğru dönsün film öyle bitsin istedim,çok istedim :D

 

bir de bu yiğenim bize hizmet edicem diye okula bitiremeyecek,geleceğini yakacak deli :P 

 

yoksa ders çalışmamak için kendine böyle işler çıkartıyor olabilir mi?ben bir aile büyüğü olarak hemen kıllandım bu işten :DPzt, 6 Oca 2014, 11:42 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "