Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> vizyondaki filmler ve gelecek filmler -> ben whishaw freddie mercury olabilir mi?
"Ben Whishaw Freddie Mercury Olabilir Mi?" başlığına cevaben...
wdyfml
wdyfml
'Büyücülerin işlerine karışma, çünkü onlar çok çabuk öfkelenirler.' Bir büyücü meslektaşım demişti bunu. İşinde iyiydi de, mücevherat konusunda çok şey bilirdi. Havai fişekler hakkında da fena değildi. Ama rüküş Merlin değildi o. Dur bakalım, adı neydi?

İlk iki isim gerçekten şaka gibi olurdu. Ben Whishaw ise şüpheli bir isim, ben o adamı çözemedim. İyi bir oyuncu mu yoksa abartılıyor mu, yoksa ne abatılması aslında değeri bilinmiyor mu, hala emin değilim. Ama Mercury gibi efsane bir ismi kim canlandıracak olursa olsun, kimse izlemeden doğru bir yorum yapamaz gibi geliyor. Bir Gary Oldman/Sid Vicious vakası yaşanır mı orasını göreceğiz.Prş, 24 Eki 2013, 16:06 (4 yıl önce)
harukosan
harukosan
living is easy with eyes closed

Çekimleri sürekli ertelenen Queen filmi için Mercury'yi canlandıracak aktör ilk olarak Sacha Baron Cohen olarak düşünülmüş grup üyeleri tarafından uygun bulunmadığı için ("Freddie'nin hayatı bir şaka olsun istemedik") vazgeçilmiş. Sonra bu rol için Daniel Radcliffe (yok artık daha neler diyorsunuz değil mi zira ben öyle dedim) söylentileri olmuş fakat sanırım son olarak Ben Whishaw'da karar kılınmış. Ben Whishaw'ın iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama Freddie Mercury olması...

Konuyla alakalı iki yazı:

http://www.ntvmsnbc.com/id/25474106/

http://www.hafifmuzik.org/haber/queen-freddienin-hayati-bir-saka-olsun-istemedik/Prş, 24 Eki 2013, 14:00 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "