Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> uygulama önerisi
"Uygulama Önerisi" başlığına cevaben...
Xx7xX
Xx7xX
Karanlığı yutacak kadar karanlığım

Aslında çok güzel bir düşünce kesinlikle ama başlangıç için 250 ağır kaçabilir bunun yerine 100 olabilir meselaPzt, 17 Mar 2014, 00:44 (3 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Her filimadamının kendine özel top 250 filmini belirleyip hakkında ufak ufak notlar düşebileceği, isterse de başkalarına açabileceği bir uygulama yapılsa ya? Popüler film listelerindeki kısımın biraz daha açılmış hali istediğim.

 

Şuan film kültürüm -bana göre-çok yetersiz olsa da bundan bir on sene sonra, böyle birşeyi şahsen ben hazırlamak isterim ve eminim aramızda kültür seviyesi çok daha yüksek isimler var.

 

Bir de 4 çekirdek, 3.5 ghz'da çalışan intel işlemcim var, popüler film listelerine girince bilgisayar aşırı kasıyor firefox 24.0'da, nvidia kart ile, bilginiz olsun...Paz, 13 Eki 2013, 04:33 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "