Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> yana yakıla der swarm/ sürü-frank schatzing kitabını arıyorum!
"yana yakıla Der Swarm/ Sürü-Frank Schatzing kitabını arıyorum!" başlığına cevaben...
Treselle
Treselle


Aslında hakaret gibi bir şey olacak ama bu konuda yalnız olmadığımı bilmek güzel

Sanırım 2 hafta önceydi, İstiklal Caddesindeki Robinson Crusoe Kitapevi'ne de sordum. Yayınevinin sahibini tanıyormuş ordaki ilgili kişi, resif yayınevi deyince "şu bizim cocuğun kitapevi o ya, öldükten sonra kapandı, kiitabı da basan olmadı başka" dedi. Ayrı üzüldüm bu duruma... bana bir kart verdi, yarın ara beni dedi. aradım ama hastalanmış yoktu. sonra da  yoğunluktan çıktı aklımdan. Bu kadar yazana kadar arasaydım şimdi bilgi almış olurdum gerçi :)

Öneri için gerçekten çok teşekkür ederim buarada. ben de indirdim ve 1 sayfa okudum sizin gibi. Çok anlam yükledim bu kitaba, sayfalarını da çevirmek istiyorum.

ben şuan 3 yerden ümitliyim: kitapevinden olumlu dönüş alabilirim çünkü yayınevini tanıyan birini buldum. Beyoğlundaki 2. el festivali bitmediyse belki bir ümit arada bulabilirim. 3. olarak alman bir arkadaşım türkçesini almanyada bulup bana hediye edebilir. 

bu olasılıklardan biri gerçekleşirse, isterseniz okuduktan sonra kitabı sizinle paylaşırım.

iyi akşamlar!Sa, 15 Eki 2013, 22:14 (4 yıl önce)
wdyfml
wdyfml
'Büyücülerin işlerine karışma, çünkü onlar çok çabuk öfkelenirler.' Bir büyücü meslektaşım demişti bunu. İşinde iyiydi de, mücevherat konusunda çok şey bilirdi. Havai fişekler hakkında da fena değildi. Ama rüküş Merlin değildi o. Dur bakalım, adı neydi?

Ben de çok aradım o kitabı ama maalesef yayınevi kapandığı ve çok da talep olduğu için hiçbir yerde kalmamış. Bir yayınevi akıl edip yeniden basarsa çok iyi olur ama o değil de ilerde filmi çıkıp, sırf bu yüzden birileri dandik bir çeviri ve kapağında da filmin posteriyle basarsa, o zaman gerçekten üzülürüm işte. Ama kütüphanelerin birinden çıkar diye umut ediyorum, vakit bulunca bir de öyle şansımı deneyeceğim.

 

Seni çok iyi anlıyorum, olsa seve seve ödünç verirdim, bir kitabı arayıp da bulamamak en can sıkıcı şeylerden biridir çünkü. Şöyle bir şeyler var, kesinlikle önermiyorum ama durum ortada. http://bizimherseyimiz.blogspot.com/2013/08/suru-frank-schatzing-e-kitap-indir.html Gerçi ben ilk sayfayı aşamadım, her ne kadar kitabı merak etsem de, kitabı nasıl okuduğumun da önemi var benim için.

 

 Cu, 11 Eki 2013, 14:25 (4 yıl önce)
Treselle
Treselle


merhaba, sanırım istanbuldaki tüm sahaf ve kitapçılara baktım, ciddi ciddi 2 aydır aramaktayım. bu kitaba sahip olup satmak ya da ödünç vermek isteyen iyiliksever filimadam ve madamlarının yardımlarını rica ediyorum. (kesinlikle kitap kıvırmam, teslim ettiğiniz gibi iade ederim...gerçekten)

şimdiden teşekkür ederim.

 Prş, 3 Eki 2013, 20:52 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "