Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> harry potter' a 9. film ?!?
"Harry Potter' a 9. Film ?!?" başlığına cevaben...
Cerberus
Cerberus
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Fantastik Canavarlar hakkında 42 sayfalık bir ders kitabı. Ne kadar tehlikeli oldukları, nerede bulundukları, nasıl yaşadıkları vs. hakkında bilgi veriyor. Kitabı Ron ve Harry ortak kullanıyor, içine sürekli eğlenceli notlar düşüyorlar. Kendi kitabımın bir sayfasını çektim daha iyi fikrin olsun diye. 3. filmde Hagrid'in Hipogrif beslediğini görmüştük, burada da onunla dalga geçmiş mesela. Eğlenceli hale getirilmiş, kısa, hayal gücünü çalıştıran bir kitap. Bildiğimiz canavarların haricinde bilmediğimiz canavarlar var fazlasıyla. Okurken hep merak etmiştim nasıl olduklarını. Sonu maddi kaygılarla çekilen her film gibi olacak diye korkuyorum, umarım seriye yakışır bir film olur.
http://i.picresize.com/xm6Cu, 13 Eyl 2013, 16:19 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-09-13 16:52:12)
Nerepla
Nerepla
Le Lys dans la vallée

direk ntv den alıntı ntvmsnbc Güncelleme: 06:44 TSİ 13 Eylül. 2013 Cuma

Harry Potter'ın yaratıcısı yazar JK Rowling, büyücülerin dünyasına geri dönüyor.

Warner Bros stüdyolarından yapılan açıklamaya göre Rowling, Harry Potter'ın Hogwarts'taki ilk senesinde 'Fantastic Beasts and Where to Find Them' adlı ders kitabından yola çıkarak yeni bir film senaryosu yazıyor.

Rowling Facebook sayfasındaki açıklamasında yeni filmin, Harry Potter'ın öncesi ya da sonrasını anlatmadığına değindi. Film, Harry'den 70 yıl öncesine giderek, New York'ta başlayan bir büyücülük macerasını anlatacak.

Yeni filmin Harry Potter gibi seriye dönüşme ihitmali de hayranlarını heyecanlandıyor.

2001 ve 2011 yıllarında vizyona giren 8 Harry Potter filmi 7.7 milyar dolar gişe hasılatı yapmıştı.

Bu kitap nedir? ne anlatır? hiç birşey anlamadım bir bilgisi ya da fikri olan varsa aydınlatabilir mi acaba?Cu, 13 Eyl 2013, 12:43 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "