Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> belirsiz gece suare no: 36 - kara film 2 - angel heart
"Belirsiz Gece Suare No: 36 - Kara Film 2 - Angel Heart" başlığına cevaben...
calamity
calamity
yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:yaşadınmı büyük yaşayacaksın ırmaklara,göğe,bütün evrene karışırcasına.çünkü ömür dediğimiz şey,hayata sunulmuş bir armağandır ve hayat,sunulmuş bir armağandır insana...

sen sen ol  şeytanla anlaşma yapma ha o gaflete düştün diyelim asla kazık atmaya kalkma sonra  şeytan  o pabucu kendi giymez sana ters giydirir...filmi seyreden bazı arkadaşlarımın neden bu kadar negatf yorum yaptığını anlamış değilim doğrusu.ben Robert De Niro ve Mickey Rourke u bir araya getiren çok güzel bir film seyrettim.iki starında oyunculuğu zaten tescilli ama bir kere daha teyid etmiş oldum.filmin sonlarında rourke un "kim olduğumu öğrendim"diye haykırdığı ve resmen döktürdüğü sahneler seyre şayandı doğrusu...film bittiğinde aklımda kalan ayrıntılar pervane, asansör,uzun tırnaklar,yumurta tavuk ve camel oldu. haa bide filmde Rourke abim yaktı sigara ben yaktım.Rourke yaktı ben yaktım. film bitti  baktım beş sigara içmişim.bu adam güzel sigara içiyor beee:)Cu, 20 Eyl 2013, 20:35 (4 yıl önce)
lowen
lowen
Spoiler okumaktan kendini alıkoyamayan adam!! 100

dostum o konulara girmeyelim lütfen:)Cu, 20 Eyl 2013, 08:55 (4 yıl önce)
crowfuu
crowfuu
Umutsuz bir romantik

Robert De Niro'ya sakal yakışmadığı düşüncesindeyim. (Deer Hunter hariç) Açıkçası Al Pacino bu role daha çok yakışmıştı. Chinatown ile karşılaştırmak gerekirse Chinatown oyunculukları açısından bu filmden bir gömlek üstün. Zaten ne zaman bu filmi görsem izleyesim gelmemiştir. Micky Rourke'un bundan daha iyi filmleri var. Ejderin Yılında mesela daha iyi bir performans sergilemiştir. Robert De Niro Korku Burnu filmindeki oyunculuğunu konuşturmuş olsaydı, o zaman fikirlerim kesinlikle değişirdi. Filmde bariz bir gerilim eksikliği var.Prş, 19 Eyl 2013, 18:22 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-09-19 18:27:23)
reklamlar

okgokg
okgokg


Kara Film'i çok severim ama tempo biraz düşük olmuş galiba :) 

 

Bu arada lowen bey dedim lowen geldi gerçekten :) nickim-kac-karakter'e noldu dostum :DPrş, 19 Eyl 2013, 17:37 (4 yıl önce)
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

Kara film sevenler yok mu? Biz bu suareyi neden yaptık:P  izlicem ite kaka artımı alicimmm(:Prş, 19 Eyl 2013, 17:26 (4 yıl önce)
reklamlar

lowen
lowen
Spoiler okumaktan kendini alıkoyamayan adam!! 100

herkes buralarda yeşil:) filmlerle ilgili gelen yorumlar hayata küstürdü:) cumartesi akşamına kadar yorum için vakit var,yine eksi almaya doğru gidiyorum,bu kadar tembel olunmaz:)Prş, 19 Eyl 2013, 17:11 (4 yıl önce)
yesilimtrak
yesilimtrak
bugün güzel olmalı

benim de ikinci filme başlayasım yok ses seda da yok sanki hayırdır herkes nerde? Prş, 19 Eyl 2013, 15:36 (4 yıl önce)
okgokg
okgokg


Ahaha :-D yalniz ona biz bakmıyoruz, lowen bey gelsin ona sorarsınız :-D


Prş, 19 Eyl 2013, 15:32 (4 yıl önce)
slavesusar
slavesusar


peki okg bey sizin de iki filmi izleyemediğiniz zamanlar olur,o zaman görüşürüz :P

hem ben sıkıla sıkıla da olsa iki filmi de izledim deeee izleyemeyen arkadaşlarım için demiştim :)Prş, 19 Eyl 2013, 14:49 (4 yıl önce)
cemal-erdem
cemal erdem
bencilim ben bencil, paylaşmam...

Ahahaha :) çok net yasal düzenlemeler var suarelerde :)Prş, 19 Eyl 2013, 12:35 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "