Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> internette film ve vidyo -> reklam filmleri
"reklam filmleri" başlığına cevaben...
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

burası istanbul ayazma, burda 3100 konutluk yeni bi yaşam merkezi kuruyoruz,bu yüzde 87'si yeşil alan olacak, içinde golf sahası bile olacak,hep hayal ederdim 10. kattaki evin bahçesi olur mu,yaptım olacak, çünkü bu ülkede herkes havuzlu güzel kaliteli bi evde oturmayı hak ediyor, burada havuzlar olacak bi tanesi tam 130 metre kare, burda meydan var mağazalar var herşey var burda bi yaşam var, burası enerjisini kendi üretecek elektriğiniz yüzde 20 daha ucuz olacak,bu yeni projemizde 10 bin lira peşinat veren herkes ev sahibi olacak, inşaata başladık bile. hahahahahahahahahahaha

bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, her şeyin var. binlerce kişi çalışıyor emrinde. yakışır mı sana ekmekle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak? ama... nasıl yakışmaz. sen değil misin öz kızına bile acımayan, bir damlacık saadeti çok gören. anlamıyor musun beyim, bu çocuklar birbirini seviyor.
ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum. sen büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi saim bey. sen mi büyüksün? hayır ben büyüğüm, ben, yaşar usta! sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç! gözümde pul kadar bile değerin yok.

ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime hiç bir şey yapamayacaksın. yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi! çünkü biz birbirimize parayla pulla değil, sevgiyle bağlıyız. bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir aileyiz. biz güzel bir aileyiz. bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun?

dokunma artık aileme! dokunma çocuklarıma! dokunma oğluma! dokunma gelinime! eğer onların kılına zarar gelirse ben, ömründe bir karıncayı bile incitmemiş olan ben, yaşar usta, hiç düşünmeden çeker vururum seni! anlıyor musun? vururum! vururum ve dönüp arkama bakmam bile.Cu, 15 Eki 2010, 14:46 (7 yıl önce)
alcoholica
alcoholica
"Dear God! Thanks for beer, woman and football. Keep up the good work."

Bunu da muhtemelen bilirsiniz ama belki bilmeyen vardır :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=xO40EJEHTmcÇrş, 7 Nis 2010, 21:38 (7 yıl önce)
alcoholica
alcoholica
"Dear God! Thanks for beer, woman and football. Keep up the good work."

Ahaha xbox reklamı harikaymış. "Work less, play more" => Ne kadar paralel lan benim hayatımla bir yay burcu olarak :)

 

Ayrıca bir başka bira reklamı daha var, bu da eski favorilerimden, izlemiş olabilirsiniz ama olsun:

http://www.youtube.com/watch?v=U1XL44Mdl2c&feature=relatedÇrş, 7 Nis 2010, 21:25 (7 yıl önce)
reklamlar

dehsett
dehsett
...

eft izledm şimdi, heineken süper olmş :D saol clementine.Çrş, 7 Nis 2010, 18:33 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

ya tmm d dns ayarlarını değişmeyi ben bilmiorm, benimkini kardeşceğizim yapmıştı :D haftaya gdnce yaptırıcam :DÇrş, 7 Nis 2010, 18:32 (7 yıl önce)
reklamlar

marjinalfaydasiz
marjinalfaydasiz
doctor im back..back from future...

babelfish bu reklamı hatırladım zamanında izlerdik dewamlı süper bi reklam gerçekten ama tabii ki ps3 rules:)ayrıca ps3 reklamlarından birinde moğolların bi şarkısı kullanılmıştı garip bi reklamdı gerçekten...Çrş, 7 Nis 2010, 18:25 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

yahu ktunnel mtunnel onları boşverin, DNS ayarlarını değiştirin, internette sınır tanımayın =) yok illa böyle takılayım ben diyorsanız da benim eklediğim videonun adı "xbox mosquito TV commercial"..Çrş, 7 Nis 2010, 18:23 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

yutup linki olanların adını d yazarsanız biz de görebiliriz :) videonun adını d belirtin lütfen :)Çrş, 7 Nis 2010, 18:17 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

oyuncak bebeği izledim; ama bira reklamının linkine öle gremem şimdi, ktunnel'dan griorm d  ben. videonun adını yazarsanız bulurum.Çrş, 7 Nis 2010, 18:17 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

bu da benim yıllardır millete anlata anlata bitiremediğim bir reklamdır =) (aslında başlıkta ürünün adı yazmasa, daha çarpıcı olurdu =) ben ilk izlediğimde ne olduğunu bilmeden izlemiştim, belki ondan çok beğenmişimdir =))Çrş, 7 Nis 2010, 18:17 (7 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "