Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> google chromeda delete tuşunun önceki kalıntıları silmemesini nasıl çözerim
"google chromeda delete tuşunun önceki kalıntıları silmemesini nasıl çözerim" başlığına cevaben...
wolfenstein
wolfenstein


shift + alt + del tuşlarına basarak da silebiliyorsun. autofill kısmı gelince klavyeden ok işaretleriyle silmek istediğini seç. sonra shift + alt + del tuşlarına bas. bir dene bakalım. birinin bilgisayarını ele geçirmeye çalışmasıyla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum.Prş, 18 Tem 2013, 14:34 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-07-18 14:34:53)
solomonkane
solomonkane


google chromeda delete tuşunun önceki kalıntıları silmemesini nasıl çözerim  

 

başlık biraz karışık olmuş olabilir açıklama yazayım birçok sitelere üyeyiz facebook eksiduyuru sahibinden com vs bazı sitelere birden çok üyeliğimiz var misal face e girmek için epostamızın ilk harfini girdiğimizde gerisi geliyor ama diyelim servet@hotmail.com ise epostamız bizde diyelim yanlış yazdık servett@hotmail.com yazdık sonrasında her s harfine bastığımızda bu iki seçenek alt alta gelecek kolayı var birinin üstüne gelip delete tuşuna tıklamak ama artık olmuyor google chrome hep hafızaya alıyor eksisozluk.com sitesinde hangi konuları yazdıysanız baş harfine bastığınızda çıkar misal f harfiyle fatsa facebook ferah konularını yazdınız f harfine bastığınızda hepsi çıkar ve ben zaman zaman çok birikme oluyor diye misal f ye bastığımda artık bakmama gerek kalmayan bir konunun da adı çıktığında delete tuşuna bastığımda siliniyordu ama artık silinmiyor acaba birisi bilgisayarımı mı ele geçiriyor ya da google chrome un ayarları mı bozuk silip yeniden yüklesem düzelir mi karışık gibi yazdım ama bilgisayara hakim olanlar sorumu anlayacak ve cevap vermeye çalışacaklardırÇrş, 17 Tem 2013, 14:51 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-07-17 14:52:03)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "