Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> belirsiz gece suare 31 - o homem que copiava
"Belirsiz Gece Suare 31 - O Homem Que Copiava" başlığına cevaben...
LemaPrettyyy
LemaPrettyyy
taciz yuzunden hesabima giris yapmayacagim. sapiklar defolsun eski arkadaslarim hoscakalin...

öncelikle filmi çoktan izlemiştim, beni sarmayan filmlerden biriydi maalesef.

bir de eksi artı olayına katılamayacağım,istatistikler zaten silinmiş. sakın bu yüzden sanılmasın, sadece çok az zamanım olduğu için filmleri daha az seyrediyorum. iş hayatımda başlarsa iyice kopmuş olurum suarelerden. fakat elimden geldiğince arkadaşların önerdiği filmleri yine de izleyeceğim. hepinizi seviyorum dostlar.Pzt, 24 Haz 2013, 00:50 (4 yıl önce)
gia
gia
never was a cornflake girl

Güzeldi.

Söyleyeceklerim şimdilik "maalesef" bu kadar. 
 

http://www.youtube.com/watch?v=Yepj41Qycno 

;)Paz, 23 Haz 2013, 20:36 (4 yıl önce)
zeynep-esSeS
zeynep esSeS
hola, you're in insurgency of a correct class.

 

ben arada kaldım.....Andre’de aşkı, Silvia’da ise hüznü ve umudu bulurken Marines ve Cardozo ekseninde eğlence yönü de tamamlanmış oluyor. 

“Aşq işte tesadüflere yer yoktur”.

O Homem Que Copiava e Shakespeare

https://www.youtube.com/watch?v=E9wkXs7E2Z8Cts, 22 Haz 2013, 18:32 (4 yıl önce)
reklamlar

okgokg
okgokg


Şimdi izledim bitti film :) Biraz gereksiz uzatılmış olsa da tatlı bir seyirlik :) İçerisindeki şiir okuma sahnesi, izlediğim bir çok romantik filmdekinden daha güzel bir sahneydi :) Öneren arkadaşımıza teşekkür ederim :)

Bir de keşke son 10 dakikası olmasaymış.Cts, 22 Haz 2013, 00:38 (4 yıl önce)
lowen
lowen
Spoiler okumaktan kendini alıkoyamayan adam!! 100

arkadaşlar bu suareden itibaren artı,eksi olayına tekrardan başlayacağız.eski sitede bulunan artı eksiler maalesef sıfırlandı.suare dışında artı eksi olayına dahil olmak isteyenler,burdan ya da twitter'dan muhakkak yazsın bana -istemeyen 1-2 arkadaşımız vardı- .Prş, 20 Haz 2013, 14:34 (4 yıl önce)
reklamlar

okgokg
okgokg


Fotokopici Çocuk - O Homem Que Copiava

alt

André, bir kırtasiyede fotokopici olarak çalışan fakir bir gençtir. Bir gün evinin penceresinden dürbünle etrafa bakarken gözü karşı apartmandaki bir daireye ilişir. Dairesinin penceresinden birkaç saniyeliğine gördüğü Silvia'ya aşık olur. 

Silvia'yla konuşmak için mağazasına giden André'nin mağazadan bir şey satın almak için paraya ihtiyacı olur. Çalıştığı kırtasiyede bir ellilik kopyalar. Devamı da gelir, hatta parayı elde etmenin daha tehlikeli yollarını arar.

Süprizli bölümleriyle, heyecanlı kovalamaca sahneleriyle ve Rio De Janerio şehrinin tüm güzelliğiyle etkileyici bir yapım. Ayrıca Brezilya'nın önemli Cinema Brazil Grand Prize festivalinden de tam altı ödüle sahip.Prş, 20 Haz 2013, 13:26 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-06-20 13:27:24)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "