Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> başucu filmleri
"başucu filmleri" başlığına cevaben...
kurgusuz-labirent
kurgusuz labirent
... ormanda yolunu yitirmiş çocuklar gibi terkedilmişlik içerisindeyiz. önümde durup bana baktığında, ne sen benim içimdeki acıları anlayabiliyorsun ne de ben seninkileri ve senin önünde kendimi yere atsam, ağlasam ve anlatsam bile, biri sana cehennemi sı

defalarca izleyebiliyorsam başucuma alırım ama şu da var ki bir insanın 30 tane başucu filmi olamaz, çok saçma... Prş, 30 May 2013, 22:24 (4 yıl önce)
geppetto
geppetto
Molon Labe!

ikinci defa izlediğimde ilk izleyişimden daha fazla beğendiysem o filmi başucuma alırım.Cu, 24 May 2013, 01:21 (4 yıl önce)
DarkPassenger
DarkPassenger
He felt that his whole life was some kind of dream and he sometimes wondered whose it was and whether they were enjoying it.

Bir filmi kendi isteğimle tekrar tekrar izleyebiliyor ya da insanlara izletmek için uğraşıyorsam başucuma alırım.Prş, 23 May 2013, 13:49 (4 yıl önce)
reklamlar

edwardpacino
edwardpacino
duygular nefes almak gibidir.nefesini tuttuğunda başına ne geleceğini bilirsin

 filmi çok beğenmiş olmak başucunuza almak için yeterlimidir.bi filmi hangi sebeplerden dolayı başucunuza alırsınız.Prş, 23 May 2013, 09:29 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "