Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> hayatta kalmanın 5 yolu
"Hayatta Kalmanın 5 Yolu" başlığına cevaben...
Irinaaa
Irinaaa
are you ruling? make a world

 

 

Bu yapımı izleyeli çok oldu pek iyi şeyler anımsamıyorum. "senin hayattaki işlevin nedir?".

http://www.youtube.com/watch?v=3XLK2O3Dq6I

 Çrş, 8 May 2013, 20:09 (4 yıl önce)
calamity
calamity
yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var:yaşadınmı büyük yaşayacaksın ırmaklara,göğe,bütün evrene karışırcasına.çünkü ömür dediğimiz şey,hayata sunulmuş bir armağandır ve hayat,sunulmuş bir armağandır insana...

sevmedim sevemedim sevmek için kendini çook zorladım :) film bitince oh çektim o derece yanii :) yorumlara baktımda genelde sevilmiş gibi. bende mi bir tuaflık var acaba :) yinede tavsiye edene teşekkürler...Sa, 7 May 2013, 20:39 (4 yıl önce)
ledger
ledger
yeni çatıda bütün sevdiğim sinema dostlarına merhaba der ledge...

 

Filme enteresanlıklarla dolu saliselere boğulacağımı bilerek başladım,velhasıl hani bu kadar absürdlk bana fazla geldi.kopuk hikayeler amaçsız bir konu ve son nokta izlenilesi keyifsiz gelen oyunculuklar olmamış.hele bazı kısımlar tam bir gülünçlükle sıkkınlık arasına sürükledi beni..

öneren arkadaş sağolsun buda bi keyifti :)

 Sa, 7 May 2013, 13:22 (4 yıl önce)
reklamlar

okgokg
okgokg


Vallahi ben biraz hayal kırıklığına uğradım filmde. Bir süre sonra sıkıldım filmden, ilgim tamamen kaçtı. İlk bir saati su gibi akıp geçmişken devamı niye gelemedi benim için anlayamadım. En azından ilginç bir filmdi.

 

Reklamcı kadın yaptıklarının ne kadar saçma olduğunu anlayıp vazgeçti. Onun için en önemli olan şeyi kaybetti, arka planda fikirleri duyulurken kadınında fikirleri kafasından geçirdiğini düşündüm ben ve zaten işinde de başarısız olduğunu fark edip, koşmaktan(çabalamaktan) vazgeçti. Belki de hayat hep bize görünen gibi değildir hı? :)

 

Bu arada Gia ne güzel rüyalar onlar :) 

 

Haaa bir de hırsızların bölümünde arkada çalan müzikte çok hoştu :D Gülmekten kendimi alamadım uzun bakışmalarda :)Paz, 5 May 2013, 00:28 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-05-05 00:31:29)
gia
gia
never was a cornflake girl

Uzaktan takip ediyorum ama gördüğünüz üzere aslında gayet iyi gidiyorum ;) 
slave'in sorusunun cevabını ben de kaçırdım sanırım ya da bizim tahminimize emanet ettiler hikayenin bu kısmını. 
Hikayeler güzeldi fakat bazı oyuncuları hiç beğenmedim. Absürt olanı yorumlamanın zorluğu olsa gerek, kabul... Ama dozu (bana göre doz) ayarlayamadıklarında şımaran oyuncu izler gibi hissediyorum kendimi. Daha geniş bir zamanımda izlemiş olmayı isterdim. Öneren arkadaşa teşekkürler.
Bu arada filmi izlediğim günden beri her gece tek gözlerin serpiştirildiği rüyalar görüyorum. Mağdurum. 

 Cts, 4 May 2013, 16:49 (4 yıl önce)
reklamlar

slavesusar
slavesusar


eee ben dün buraya yorum yazmıştım ne oldu ona? bir yorum yazmayı bile becerememişim :D

neyse uzun uzun yazamayacağım ama filmi beğendim,bu kadar absurd bir filmi çok güzel yerlere bağlamışlar,takdire şayan :) bir tek reklamcı kadına ne olduğunu anlayamadım,onun hikayesi nereye bağlandı biri bana anlatabilir mi acaba :)Cu, 3 May 2013, 11:44 (4 yıl önce)
kumik
kumik
tavşan hatun & ayı bey

7 yıl önce izlemiştim, tekrar izlerken aynı keyfi aldım. Hayatın gerçekleriyle örülü ama bunu üstünde gerçeküstü bir örtüyle sunan rengarenk bir film. Yüzümü kara çıkarmadığı için mutluyum :)Prş, 2 May 2013, 21:15 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-05-02 21:19:36)
miss-pace
miss pace


abuk mu, absürd mü, komik mi, fantastik mi ne derseniz deyin ben beğendim bu filmi.ilginç ve güzeldi.tuhaf karakterleri her zaman sevmişimdir :) genelde uzak doğu sinemasına uzağımdır ama eğlenceli buldum bu filmi. özellikle hırsızık yapan üçlü baya eğlenceliydi.öneri için teşekkürler kumik :)Sa, 30 Nis 2013, 21:49 (4 yıl önce)
cemal-erdem
cemal erdem
bencilim ben bencil, paylaşmam...

alt

 

 

Bir adam karısını öldürmeye ve gömmeye çalışır ancak her seferinde kadın daha da güçlenerek geri döner; İngiliz tetikçi yanında işvereniyle Japonya’nın altını üstüne getirir; bir baba ters giden bir hipnoz seansının ardından kendini kuş sanmaya başlar; bir reklam yönetmeni reddedilen çılgın projelerinin ardından hayatını gözden geçirmeye karar verir ve üçü de birbirinden tuhaf üç hırsız evleri soyarlar.

(filmi buradan tartışabiliriz arkadaşlar)Sa, 30 Nis 2013, 14:15 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "