Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> dinsiz inek şaban
"Dinsiz İnek Şaban" başlığına cevaben...
obilgi
obilgi


http://www.youtube.com/watch?v=IyYUQZmu3hI 

(Hababam Sınıfı)

http://www.youtube.com/watch?v=P0FVYmt--MU

(Hz.ŞABAN Kemal Sunal)

Yasaklanmadan biraz daha izleyelim.Yasaklanırsa hiç şaşırmayacağım..Gülmeye de kota gelsin..Çrş, 1 May 2013, 14:37 (4 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

 

Bu mantıkla gidilirse: Adile Naşit'li Münir Özkul'lu "aile " filmleri de sosyalist alt mesajlar içeriyor (Yaşar usta=işçi direnişi, kardeşliği)  , Hababam sınıfı serileri, anarşist, eğitim ve okul karşıtı olarak,  Mahmut hoca karakteri de faşist, Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın oynadığı filmler aşırı müstehcen, aile yapısına uygunsuz görülmeye başlanabilir:) Ben bu tür açıklama yapacak adamların yapacağı filmlerini merak ediyorum cidden, ayrıca ayran bizim milli içeceğimiz doğrudur (anadolu isminin bile ayran dolduran nineden geldiğini biliyoruz) ama ayranı bile propaganda aracı yapıyorlar ya ona şaşıyorum. Yasaklar, dayatımlar bakalım daha ne tip adamlar çıkartır karşımıza. Stv, kanal 7 ve flash tv de oynayan filmler bizim milli benliğimizin ürünleridir derlerse de şaşırmam:) 

bundan sonra inek tayyp, gardolap recep, güdük aptullah gibi isimler hoş durabilir:D 

Not: Recep de kutsal aylarımızdandı özür dilerim:)Sa, 30 Nis 2013, 12:02 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-05-01 22:06:22)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23163429.asp

 

""Yüzde 98'i Müslüman olan Türkiye'de bana destek verecek avukatlar olduğunu biliyorum. Bu sadece benim değil, bütün Türkiye'nin mücadelesi olmalı. İnek Şaban filmini tarihe gömmeliyiz."

 

Hep diyorum, o son ayranı içmeyecektik hacı.Sa, 30 Nis 2013, 03:58 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-04-30 03:59:40)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "