Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> rock-a festivali
"Rock-A festivali" başlığına cevaben...
rainybow
rainybow


Evet, sadece eğlence amaçlı değil aynı zamanda atölyelerle ve festival alanında yapılan etkinliklerle, herkesin birbiriyle tanışık gibi olduğu havasıyla fark yaratmış bir festival. Yani giden arkadaşlarımın söyledikleri bunlar, aynı zamanda izlenimi de çok öyle tabii. Sadece böyle bir ideolojiyi paylaşan insanları bir araya toplaması bile harika bir olay bence :) Evet ben de arkadaşım o profille haha. Hatta linkini de koyayım şöyle: http://www.facebook.com/rocka.festivali?fref=tsCts, 13 Nis 2013, 21:31 (4 yıl önce)
benjamin
benjamin
"ne zaman tamamen insanlıktan çıkıp sadece müzik olacağız?"

hayır ben de ilk kez katılacağım. siteyi inceledim epey hoşuma gitti. güzel bir fikirle, alternatif bir festival düzenliyorlar. toplantı mekanları da ayrıca hoşuma gitti. facebook'ta bir profil oluşturmuşlar , haberler için. onunla da arkadaş oldum. sanmıyorum ama yine de fırsat bulur da toplantılara gidersem mutlaka haberdar ederim. :)Cts, 13 Nis 2013, 21:24 (4 yıl önce)
rainybow
rainybow


Çok sevindim benjamin, kimse yok mu diye üzülmeye başlayacaktım az kalsın :) Sen geçen senelerde katılmış mıydın? Genelde toplantıları öğle saatlerine koyduklarından müsait değildim ben de şimdiye kadar. Eğer gelecek toplantılara katılabilirsem buraya yazıcam mutlaka, ya da olur da başkası katılırsa buraya yazabilir,bize anlatabilir. Toplantılara katılmasak bile haberleşme amaçlı kullanabiliriz burayı bence, güzel olur. Kısacası bu başlık altında festival hakkında söylecek bir şeyleri olan herkes yazsın,çizsin diyorum. Ha yazan çıkar mı onu da bilemiyorum ama arada yoklarım,başlığı ön plana çıkartırım ben. :)Cts, 13 Nis 2013, 21:12 (4 yıl önce)
reklamlar

benjamin
benjamin
"ne zaman tamamen insanlıktan çıkıp sadece müzik olacağız?"

toplantılara değil -yüksek lisans ve kpss hazırlığı yüzünden oldukça zor gitmem- ama festivale gitmeyi ben düşünüyorum rainybow.Cts, 13 Nis 2013, 20:52 (4 yıl önce)
rainybow
rainybow


Ahali, bu sene Rock-A'ya ilk kez katılmayı düşünüyorum. Başka da var mı sizden gitmeyi düşünen, ilk günden itibaren orda olucam diyen? Tanışma,bilgilendirme toplantılarına gidemedim hep o saatlerde işim olduğundan, geçen sene de giden bi' kaç arkadaşım gitmeyi düşünüyor yine ama kesin değil filan, burdan sorayım dedim bakalım var mı gelecek olan ya da toplantılara gitmiş olan :)  

Festivalden haberdar olmayanları şöyle alayım:

http://rock-a.org/

 Cts, 13 Nis 2013, 00:51 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-04-13 00:51:24)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "