Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> death note'çular dikkatine!
"death note'çular dikkatine!" başlığına cevaben...
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Animeden haz etmiyorum ancak Death Note hayranıyım.

 

Bakacağım.Cts, 8 Haz 2013, 03:38 (4 yıl önce)
aleste
aleste
Storyboard aşaması...

uzun zamandan sonra zevk aldığım bi anime daha. yayınlayın işte herşeyi bekletmeyin adamı.Cts, 8 Haz 2013, 02:54 (4 yıl önce)
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

teşekkürlerCu, 12 Nis 2013, 23:37 (4 yıl önce)
reklamlar

kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

death note animesinin yönetmeni Tetsuro Araki "attack on titan" diye bir animeyi bizlere kazandırdı. bu animeyi ne yapıp edip bulun izleyin. karakter tasarımlarını psycho-pass için ciddi bir işe imza atmış olan Kyoji-Asano gerçekleştirmiş durumda. son derece cidi bir anime olan animenin kısaca konusu. orta çağ dönemlerinde titanlardan ve devlreden korunmak isteyen insanoğlu 50 metrelik devasa surların ardında adeta bir kafesin içinde yaşamaktadır. herkesin korkusu bir gün bu duvarların  yıkılıp, insanların titanlar tarafından yenme ihtimalidir. death note'dan kurgu olarak çok farklı olsa bile mitolojik öğeleri, ilginç tasarımları-silahlarıyla beni benden almıştır (araştırdığım kadarıyla ilk krietikleri de gayet olumlu) 

kaçırmayın!

http://www.filimadami.com/film/64610/shingeki-no-kyojin/

 

alt

 

alt

 

alt

 Prş, 11 Nis 2013, 17:25 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "