Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> en sevdiğiniz filmleri ögrenebilir miyim????
"EN SEVDİĞİNİZ FİLMLERİ ÖGRENEBİLİR MİYİM????" başlığına cevaben...
gargy
gargy
nothing

hayırPzt, 4 Mar 2013, 03:16 (4 yıl önce)
wdyfml
wdyfml
'Büyücülerin işlerine karışma, çünkü onlar çok çabuk öfkelenirler.' Bir büyücü meslektaşım demişti bunu. İşinde iyiydi de, mücevherat konusunda çok şey bilirdi. Havai fişekler hakkında da fena değildi. Ama rüküş Merlin değildi o. Dur bakalım, adı neydi?

Benimle tanışana kadar filmlerle arası pek iyi olmayan bir arkadaşım vardı (şimdi tam bir filimadamı:) Ne tarzdan hoşlanacağını bilmediğim için ona şöyle en karışığından, tek ortak yanları kaliteleri olan filmlerden 'mezun olmadan önce izlemen gereken filmler' başlıklı bir hediye hazırlamıştım, cd kapakları hala duruyor. Aynı zamanda başkalarına izletmeyi sevdiğim filmler olduğu için de sanırım bu başlık için kullanabilirim. 

altalt

altalt

altalt

alt

Bir de bunun 'mezun olmadan önce mutlaka izlemen gereken ve daha önce izlemediğini belli etmemen gereken filmler' versiyonu var ama o listede lord of the rings, terminator, starwars, matrix, godfather, shawshank redemption  gibi filmler olduğu için buraya koymuyorum.Paz, 3 Mar 2013, 21:15 (4 yıl önce)
Yulunga
Yulunga
https://www.youtube.com/watch?v=F0v-uqGn1ug

the fall
dead man
edward scissorhands
the royal tenenbaums
the science of sleep
pan's labyrinth
moon
in bruges
naked
spirited away

aslında daha uzatıcaktım listeyi ama bu halde bile çok oldu galiba. izlemekten asla sıkılmadığım filmlerdir bunlar.ilk 3 film haricinde belli bir sıralaması yoktur.Paz, 3 Mar 2013, 20:37 (4 yıl önce)
reklamlar

beril
beril
.

''Night on earth''

Çok sevdiklerimden biridir.Paz, 3 Mar 2013, 20:25 (4 yıl önce)
meelteemd
meelteemd
neden sanki ödevler var? film izlemek istiyorum film!

evet,film izlemeyi çok seviyorum ama vakit bulamıyorum. ve karar vermekte oldukça zorlanıyorum. sizin de fikrinizi almak istiyorum. Paz, 3 Mar 2013, 20:01 (4 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "