Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> neden çalıyoruz?
"Neden çalıyoruz?" başlığına cevaben...
aleste
aleste
Storyboard aşaması...

burada çalmak doğru kelime olmamış tabiki şu an farkettim bunu ama biraz araştırırsan dediğim kriterdekileri rahatlıkla anlarsınPzt, 11 Şub 2013, 16:34 (5 yıl önce)
Noumena
Noumena


Bu çalmak değil ki. Dizilerin adı aynı çünkü, buna Türk uyarlaması denilebilir ya da afişe selam çakma olarakta algılanabilir. Aklımda kalan bir afişte The Tudors'unkiydi ve Leviathan'a selam çakardı birebir aynı pozla Henry. Burada da Beren Saat hariç hiç bir şeyi değiştirmemişler. Kimse o kadar aptal değildir, kaldı ki özgün senaryo etiketini koyamazlar, telif denen bir şey var..

 

Çalmak alt yapıyı araklayıp başka bir şeymiş gibi satmaktır ve en önemlisi kendinin göstermektir..Pzt, 11 Şub 2013, 12:43 (5 yıl önce)
aleste
aleste
Storyboard aşaması...

altalt

en son bunu gördüm. neden yeni bişeyler yaratmak peşinde değilde hep çalma peşindeler anlamıyorum. şimdiye kadar kapaklarda şarkılarda filmlerde afişlerde kliplerde dizilerde hep çaldık çalıyoruz. sizinde bildikleriniz vardır illaki. gerçekten bu yaratıcılık mı yok bu işi yapanlarda kendilerine mi güvenmiyorlar ney ben bilmiyorum. yok o yaratıclık yoksa neden o mevkideler onuda anlayamıyorum.

bu ülkede neden özgün şeyler bu kadar kısıtlı bi fikri olan anlatırsa cidden sevinirim.Pzt, 11 Şub 2013, 01:30 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "