Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> sakuragi hanamichi kadar komik anime karakteri
"sakuragi hanamichi kadar komik anime karakteri" başlığına cevaben...
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

songokuyla uzaktan yakından alakası yokmuş yahu :SPaz, 27 Oca 2013, 14:26 (5 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

senin söylediğin çizgi filmi net hatırlıyorum. kızın köpeğiyle kapışıyorlardı. basket dışında karate, masa tenisi gibi branşlarlada ilgileniyordu bu çocuk.

gigi la trottola

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2845/gigi-la-trottola-kulot-hastasi-tifil-basketciPaz, 27 Oca 2013, 09:57 (5 yıl önce)
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

ortaokulda onu izlemekten öğle araları hep derse geç girerdim, bir de aynı basketball temalı çiko vardı tıpkı slam dunk gibi onu da çok severdim ama çikoyu sonuna kadar izleyemedim slam dunk gibi. (çizgi filmin adını bilimiyorum elemanın adı çiko böyle habire pilav yiyor, küçücük bir şey kızların külotlarına bakıp 'hımm karbeyazıııııı' diyişi çok komikti, pantyfetish olayı olan tek kahraman heralde, dragonball'daki domuz ile beraber:) ayıca hatırladığım kadarıyla songoku'ya benziyordu...)Paz, 27 Oca 2013, 04:25 (5 yıl önce)
reklamlar

kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

slam dunk'ta hanamichiye güldüğüm kadar hiç bir karaktere gülemedim. hala arıyorum ama yok. tavsiye edebileceğiniz bir anime var mıdır?Cts, 26 Oca 2013, 17:09 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "