Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> anime
"anime" başlığına cevaben...
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

son dönemlerde: one outs, rainbow, freedom, pale cocoon, eva no jikkan, deadman wonderland, texhnolyze, king of thorn, sakasama no patema ve level e tavsiye edebileceklerimden bazılarıdır (çizim, konu ve karakter ilerleyişleri açısından çok başarılılar)Paz, 6 Oca 2013, 00:08 (5 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

arkadaşlar bu siteye ilk üye olduğum zamanlarda bicevap arıyorum kısmında anime ile ilgili bir başlık açmıştım. sağ olun çok ilgi gördü bu konuda daha fikir paylaşmak için buraya taşıyorum konuyu fikirlerinizi almak isterim şöyle ki:

arkadaşlar ben tam bir anime hayranıyım.slam dunk kadar gerçekçi ve içten, death note gibi sürükleyici ve ergo proxy kadar çarpıcı-sanat eseri tadında başka anime bulamadım. nana,fullmetal alchemist, one piece, naruto, samurai champloo,cowboy bebop, ruroini kenshin, gantz, hajime no ippo, detective conan,bacanno!,stein gate vb. animelerin çoğunu izledim ama aynı havayı yakalayamadım. sizden ricam bana en başta saydığım animeler  kadar sağlam,saracak bir anime önermeniz. spor, bilim kurgu ve okul konulu animeler öncelikle ilgi alanıma giriyor(karater benim için çok önemli ayrıca.karakterin yapmacık olmaması önemli). ayrıca ben daha çok ciddi animeleri seviyorum (çizim olarak daha gerçekçi). bildiğiniz bir anime dizi varsa önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler...(alıntı)

http://www.filimadami.com/bicevap-ariyorum/2/1542/anime/

 Paz, 6 Oca 2013, 00:04 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "