Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> en beğendiğiniz game of thrones hanesi?
"En Beğendiğiniz Game Of Thrones Hanesi?" başlığına cevaben...
Themis
Themis
Hüzünlü bir ruh insanı mikroptan daha hızlı öldürür.

Aslında haneden çok karakterlere karşı sempatim var çünkü her haneden az çok sevdiğim birkaç kişi var gibi şu an ve katıksız nefret ettiğim bir Joffrey veledi var ve kötü adam olarak niteledirdiklerime dahi en fazla nötr gibiyim şimdilik ayrıca ileri sezonlarda diğer haneler de işin içine girecektir.Amma velakin illa bir tanesini seçecek olursam sanırsam sevdiğim karakterlerin çoğunluğunu ve dizideki duruşlarını göz önüne alırsam Stark'lar demekten kendimi alamayacağım :)Pzt, 21 Oca 2013, 02:21 (5 yıl önce)
Yulunga
Yulunga
https://www.youtube.com/watch?v=F0v-uqGn1ug

martell hanesi'nin yeri ayrıdır. dizide henüz sadece ismen bahsedildi ve tahminimce 4. sezon gibi görecek gibiyiz bunları ama bu haneye mensup bir oberyn martell var ki serinin en mükemmel karakterlerindendir. onun dışında targaryen'lere boyun eğmeyen ve kadınların tahta çıkabildiği tek hanedir. mottoları da "eğilmedik, bükülmedik, kırılmadık."Paz, 6 Oca 2013, 13:02 (5 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

lannister'ler neden dersen adamlar kurnaz ve her kardeşin ayrı bir yeteneği var babalarını saymıyorum bile adam cin gibi bakıyor.... ayrıca tyron lannister gibi bir karakteri vermiştir bize 

 

  ---spoiler---

starkların yaptığı salaklılar bir değil on değil şimdi hepsi uçkur peşinde bir arya var sevdiğim bir de eddard stark vardı


---spoiler---


Paz, 6 Oca 2013, 00:13 (5 yıl önce)
reklamlar

Noumena
Noumena
Ben yelken açmayı değil, demir atmayı seviyorum..

Bana göre Greyjoy hanesidir. Açıklamasını sonra güncelleyeceğim :) Size göre?

 

http://www.youtube.com/watch?v=R5Nwnqz_iEYCts, 5 Oca 2013, 23:45 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "