Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> beğendiğiniz rus yapımı filmler?
"Beğendiğiniz Rus Yapımı Filmler?" başlığına cevaben...
nicofield
nicofield
cogito ergo sum

Tarkovsky nin en iyi filmi olduğunu düşündüğüm stalker (iz sürücü) felsefik yönü ağır basan bir film tavsiye ederim..Paz, 30 Ara 2012, 18:09 (5 yıl önce)
cengizceylann
cengizceylann
En iyi yönetmen henüz filmini çekmedi

Kaede listeler için teşekkürler. Dönüş filmini izledim gerçekten mükemmel bir eser olmuş. İçimde garip bir hüzün oluşmuştu film bittiğinde. Tarkovsky'le başladı bu merak zaten. O yüzden çoğu filmlerini izledim ustanın.  İdi İ smotri filminden de acayip etkilenmiştim. birazdan araştırma yapıcam bu ülke yönetmenleri hakkında. Sa, 25 Ara 2012, 22:38 (5 yıl önce)
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Pek fazla Rus yapımı film izlemedim ama Rusalka'nın listemde ayrı bir yeri var. Sa, 25 Ara 2012, 22:29 (5 yıl önce)
reklamlar

kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

bahsedilmemiş ama dönüş filminde oynayan (baba) konstantin lavronenko'nun yeni dünya filmi de gayet iyidir. hapishane filmlerii seviyorsan kaçırma derim. http://www.filimadami.com/film/7099/novaya-zemlya/Sa, 25 Ara 2012, 18:39 (5 yıl önce)
arasirabazibazi
arasirabazibazi


tek geçerim Vozvrashchenie 

http://www.filimadami.com/film/320/vozvrashchenie/

izlemeyen varsa izlesin Sa, 25 Ara 2012, 18:16 (5 yıl önce)
reklamlar

kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato YamamotoSa, 25 Ara 2012, 10:35 (5 yıl önce)
poormf
poormf
Hiçbir şeyin değişmeyeceği umutsuzluğuna kapıldığım kısa anlar kadar korkunç ve umutsuz anlar tanımıyorum. Tezer Özlü-Yaşamın Ucuna Yolculuk

Kukushka - 

Guguk Kuşu  (2002) Savaşların sağırlar diyaloğu şeklinde bir kör dövüşü olduğunu düşündüren, komedi olmasa da yer yer esprili, savaş karşıtı sevimli bir film...


Sa, 25 Ara 2012, 01:43 (5 yıl önce)
zelenz
zelenz


http://www.filimadami.com/film/320/vozvrashchenie/

guclu karakterleri ve gorselligi ile insani derinden etkileyen bir dram.

bi de su var ki uzun zamandir aklimda ama izleyemedim: http://www.filimadami.com/film/9408/italianetz/

ikinci filmi izleyenler varsa fikirlerini almak isterim.pek yardimci olamadim ama bu baslik bana yardimci olacak zira ben de cok rus filmi izlememisim bunu farkettim.

 Sa, 25 Ara 2012, 01:16 (5 yıl önce)
cengizceylann
cengizceylann
En iyi yönetmen henüz filmini çekmedi

Rus & Sovyet sineması son dönemde oldukça ilgimi çekmekte. Buna nazaran izlediğiniz, beğendiğiniz rus yapımı güzel filmleriniz varsa alabilirim. Ayrıca bu ülke sineması hakkında bilgi edinebileceğim her hangi bir ergüman (website, kitap, film, dergi, makale...) elinizde mevcut ise onlarıda rica edebilirim. Şimdiden teşekkürler. Hatta bu ülke sinemasını tartışabiliriz bile, zira son derece estetik bir sanat anlayışları var.  ))Sa, 25 Ara 2012, 00:14 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "