Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> hobbit'i hâlâ izleyemeyen garibanlar! v.2
"Hobbit'i hâlâ izleyemeyen garibanlar! v.2" başlığına cevaben...
Galadriel
Galadriel
Bu dünyada insanların korktuğu tek şey öğrenmekti.Acıyı,susuzluğu,açlığı ve üzüntüyü öğrenmek onların uykularını kaçırıyor,bu yüzden daha rahat döşeklere,daha leziz yemeklere ve daha neşeli dostlara sığınıyorlardı.

bende hala izleyemedim.gitcek vaktim olmamıştı bi türlü.geçen gün gittiğimde de sadece 2 tane akşam seansı vardı.onlarda türkçe dublajlıydı.öle olunca bende izlemek istemedim.artık nerdeyse hiç bi sinemada seansı kalmadı zaten.sinemada izlemek de hayal oldu  bu durumda.şuan için en iyi ihtimal yüksek çözünürlüklü indirip bi haftasonu evde izlemek :,(Cu, 18 Oca 2013, 21:41 (5 yıl önce)
geppetto
geppetto
Molon Labe!

ilk üç film hobbitten kat kat daha iyi. izlemenize gerek yok eskileri yeter.Cu, 11 Oca 2013, 04:39 (5 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Ağrı'ya henüz gelmediği için izleyemedim.

Ben de o garibanlardan olsam gerek. 

 Cu, 11 Oca 2013, 03:43 (5 yıl önce)
reklamlar

zelenz
zelenz


dublaj izlemek istemiyorum ama orjinaline kavusabilmis degilim dolayisiyla beklemede benim icin de.sabreden dervis muradina erer miymis gorucez bakalim:)


Prş, 10 Oca 2013, 22:01 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2013-01-10 22:03:44)
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

üç gündür bilgisayarımda, uyuyakalmaktan korktuğum için izlemiyorum. ne de olsa üç saate yakın ve tek seferde izlenmesi gereken bir film. Prş, 10 Oca 2013, 21:54 (5 yıl önce)
reklamlar

lavn
lavn
Birbirine hızla ilerleyen iki misket çarpışıp aynı hızla geri döndüler oldukları yere.

ben haala izlemedim.Prş, 10 Oca 2013, 21:41 (5 yıl önce)
2hece
2hece
hee, doksanbirde işe girdim!

Efendim nasıl becerdiysem artık önce konudaki mesajım kuş oldu uçtu.

 

Ctrl+v'nin gücü adına:

"İşten güçten bir türlü fırsat bulup gidemedim. En sonunda geniş zamana geçtim ancak herkes izlemiş. Sınıf arkadaşlarıma sordum "ay canım biz seyrettik onu ya" dediler. Ev arkadaşıma sordum "abicim ben gittim ona" dedi.

Konya'da olup ta hâlâ gidemeyen orta dünya delisi* varsa bir el sallasında buluşup gidelim. Hem çıkışta bana çay, kahve vesair ısmarlasınız.

 

*Orta dünya delisi olmanız mecburi değil. Fimi seyretmemiş olmanı kâfi. Hatta onunda önemi yok. Bir daha seyredersiniz. Orta dünya arkadaş bu. Boru mu?

 

 Prş, 20 Ara 2012, 01:12 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "