Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> ımdb'de oylanmış/izlenmiş filmleri filmadamı'na hızlı aktarma?
"IMDB'de oylanmış/izlenmiş filmleri filmadamı'na hızlı aktarma?" başlığına cevaben...
2hece
2hece
hee, doksanbirde işe girdim!

Listeyi içe aktarırken kimi zaman film ekli olduğu halde "valla kalmadı abicim ama haftaya gelir" uyarısı veriyor. Haliyle geriliyoruz. Ben denk geldikçe geri bildirimde bulunuyorum gerçi ama konumuz bu değil.

 

Akşama doğru imdb listemi içe aktarırken Bir Sırp Filmi için puan bilgisi girdiği halde "İzledim" olarak değişmedi işareti. Hani bir tek bu filme özgü ise benim gözüme batmaz ama belki başka filmler için de bu durum geçerlidir ve listesini içeri aktaran kişi hiç farketmemiştir.Cts, 12 Oca 2013, 02:47 (5 yıl önce)
poormf
poormf
Gül rengi şarap içilmez mi böyle günde

Çalışmıyor gibi...

404 Error veriyor

The requested URL was not found on our server.Pzt, 31 Ara 2012, 05:35 (5 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

mümkündür. sırt çantam bölümünde imdb listenizi aktarma seçeneği mevcuttur. biraz kurcalarsanız bulabilirsiniz. aman fazla kurculamayın bozuluyor sonra.

 

bkz: imdb listemi içeri aktarPzt, 31 Ara 2012, 03:18 (5 yıl önce)
reklamlar

ares10
ares10
http://www.imdb.com/user/ur23766108/ratings

mümkün mü böyle bir şey? 900'e yakın film oyladım imdb'de. siz de hak verirsiniz ki o filmleri burada bulup da tek tek oy vermem çok uzun sürer. Bu aktarımı hızlı bir şekilde yapabilmem için bir buton ya da ne bileyim bir hede var mıdır? varsa ben göremedim, nerededir?Sa, 4 Ara 2012, 14:58 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "