Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> sizi hayal kırıklığına uğratan filmler, oyunculuklar
"sizi hayal kırıklığına uğratan filmler, oyunculuklar" başlığına cevaben...
Yulunga
Yulunga
https://www.youtube.com/watch?v=F0v-uqGn1ug

immortals
yönetmen koltuğunda tarsem singh'i görünce üstelik konu da mitoloji olunca mükemmel bir film geliyor diye düşünmüştüm. görsellik muhteşemdi belki ama senaryo klişelerle doluydu.

  ---spoiler---

marjinal olalım diye sürpriz bi şekilde tanrıları öldürmüşler bir de. önümüze yamyam bozması bi avuç adam çıkarıp bunlar da titan işte çok güçlü bunlar tanrılarla kapışsınlar demişler ama öyle titan mı olur be abi izlerken utancımdan ağlayacaktım. yay konusuna hiç girmiyorum bile.

---spoiler---


Sa, 20 Kas 2012, 16:40 (5 yıl önce)
pnarpnar
pnarpnar
My own solitary fish story may scare a whale in its size and ferocity. (The story of my solitude. If my solitude were a fish, it'd be so enormous, so militant, a whale would get out of there.)

johnny depp dark shadows 

günlerce beklediğim ve sanırım tim burton - jhonny depp ikilisinin beni her defasında  etkilemesinden dolayı çok fazla beklenti içine girdiğimden olacak ki dark shadows Sa, 20 Kas 2012, 01:32 (5 yıl önce)
carla-singer
carla singer


Mesela son dönemde benim için The Rum Diaryhttp://www.imdb.com/title/tt0376136/

The Touristhttp://www.imdb.com/title/tt1243957/

Johhny Depp özellikle;hayal kırıklığıPzt, 19 Kas 2012, 11:23 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "