Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> yorumların puanlaması ile ilgili değişiklik
"Yorumların puanlaması ile ilgili değişiklik" başlığına cevaben...
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Eksilerin artıları götürmemesi iyiymiş. Bunun haricinde, "bu yorum faydalı oldu mu?" falan gibi bir versiyon da düşünülebilir bence de. 

 

havlayankuzu, ortalığı yatıştırıyor sağ olsun :) ancak olayın bazı asıl muhataplarının hala tartışmaya dahil olmaması sinir bozucu olmaya başladı işin doğrusu.

 

fake hesapları tahmin etmek o kadar zor değil arkadaşlar. kendini çok akıllı sanan arkadaşlara lafım :) siz de fikir belirtin de, yolumuzu bulalım.. hayır, konuya dahil olmadıkça kendinizi iyice açık ediyorsunuz, söyleyeyim =)Paz, 18 Ağu 2013, 13:13 (4 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Olayı benim kafaya bırakırsanız,ilk çayıra doğru takla atarız sitecek :)

Taze ot gördüm mü dayanamıyorum.Paz, 18 Ağu 2013, 03:04 (4 yıl önce)
enik-kral
enik kral
'' Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk, Hiçbir yere gitmiyor. ''

sonra sana sayac da tahsis etmez bu site onu da peşin söyleyim... senin ki yoğunluğa dayanamayip  iki günde bir bozulur.. sen oyle kafana göre takilirsin artik.Paz, 18 Ağu 2013, 02:59 (4 yıl önce)
reklamlar

havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Hehehe Steve Jobs olasım geldi. :)

Adamın adında bitiyo tüm olay,gel de çalışma.Paz, 18 Ağu 2013, 02:55 (4 yıl önce)
enik-kral
enik kral
'' Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk, Hiçbir yere gitmiyor. ''

ne tenzilatı hocam site sana çalışsa yine kalkamayız altından...Paz, 18 Ağu 2013, 02:45 (4 yıl önce)
reklamlar

havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Sayacı sevdim. Ama kuzuya tenzilatlı yazsınlar :)Paz, 18 Ağu 2013, 02:41 (4 yıl önce)
enik-kral
enik kral
'' Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk, Hiçbir yere gitmiyor. ''

farz-ı misal adamın profilinde verdiği toplam artı ve eksi istatistiği olsun, her üyeye sayaç falan takalım fazla kullanandan fazla tahsilat yapalım. ama illa da bir şeyler yapalım işte...Paz, 18 Ağu 2013, 02:17 (4 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

Bir kaç üye var mesala, 15 yorumunu eksilemiş 20 yorumunu artılamışım. Küfür ediyorlar mı? Bilmiyorum. Sadece oy verme konusunda samimiyim, isme göre değil yoruma göre veriyorum.

 

Seri eksi oy veren güzideleri çözemiyorum. Eksi vermişsem girip son yorumlarıma eksi veren tipler var bir de, eksi verince düşünceleri önemsizleştirdiğini sanıyor. Şekilsin ya hiammınaPaz, 18 Ağu 2013, 02:03 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-08-18 02:04:42)
Themis
Themis
Hüzünlü bir ruh insanı mikroptan daha hızlı öldürür.

havlayankuzu güldüm ciddi ciddi hıyar mı göndersin, daha eksiler bu kadar sorun oluyorken hıyar işin içine girerse kan çıkar bence :D Eksi oy yerine yoruma katılmayanları gösteren ve eksi değeri olmayan bir seçenek de olabilir aslında bu toptan kaldırmaktan daha iyi bir fikir hatta eksi verilmiş olmadığından insanlar daha rahat bile olur :)

Denildiği gibi seri eksilemenin önüne geçmenin yolu bulunmalı.Arka arkaya aynı kişiye aynı gün içinde eksi vermeye kota koymak da iyi olur.

Bir de şunu düşündüm Yulunga'nın fikrini uygulayabiliriz ama kaçamak cevap verilmemesi şartıyla.Yani eksi veren nereye katılmadığını açıkça söylemeli ya da o da yorum yazmışsa kendi yorumunu işaret edebilir. Hee doğal olarak o da eksi karşılığını alacaktır.Ama sonuçta farklı fikirdeki kişiler karşılıklı eksileşiyor sorun olmaz. :D Eğer uygun bir neden de yoksa yönetime şikayet edilebilir.Bence bu daha mantıklı geldi şimdi. Sorun eksi vermek değil nedensiz yere eksi vermek çünkü.

 

Aslında site yönetimi bu konuda ağırlığını koyarsa bu değişikliklere gidilmesine de gerek kalmaz. Yani fake hesap açan ya da seri ve art niyetli olarak eksilemeye giden kişilerin kesin bir dille uzaklaştırılacağı söylense eminim siteyle bağını koparmak istemeyen çoğu kişi bu alengirli oyunlardan vazgeçecektir.

Zaten seri eksileyen kişi belli olduğundan derdi neymiş öğrenildikten sonra buna göre eksi verme hakkı elinden alınabilir ya da ılımlı bir şekilde çözülebiliyorsa çözülüp o kişiye verdiği eksiler silinebilir. Fake hesaplar içinse bunların belirlenebilme durumu yok mu cidden ? Belirlenebiliyorsa ana hesapla birlikte direkt banlanmalı. Hangi tür insan fake hesaplar açıp milleti taciz eder ki ? O adam bu sitede olsa ne fayda olmasa ne fayda.Ama tabi bunlar da uğraş gerektiriyor site yönetimi pek sıcak bakar mı bilmem.Cts, 17 Ağu 2013, 20:43 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-08-17 20:47:23)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Rica ederim Kaede :) yediğim küfürleri saysam burdan Mars'a yol olur :) Ama ne diyim,herkes kendince rahatlıyor. İnsanın ciddi problemleri olabiliyor hayatında,kim bilir nasıl bir sıkıntısı var,derdi ne,hayatı nasıl,bilmiyoruz ki ? Ne yapalım,kötü söz sahibini bağlar diyip geçiyorum. 

 

Burası internet,

Burası orman :D 

 Cts, 17 Ağu 2013, 16:37 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "