Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> uzaylı bebek yada büyük düzmece
"Uzaylı Bebek yada Büyük Düzmece" başlığına cevaben...
bruce-parkus
bruce parkus
In the end? Nothing ends, Adrian. Nothing ever ends.

iskelet kemik yapısıyla ufak bir tür primata, ihtimal bir maymun yavrusuna benziyor ancak aralıklarla tekrarlanan bu iskelet keşifleri şu ana kadar düzmece çıktı ne yazık ki, bu vakanın da benzer sonuçlanma ihtimali yüksek. genellikle bu tür tuhaf iskeletleri latin amerika orijinli "el chupacabra" (goatsucker) isimli yaratığı mal ederler ancak ilginçtir bu sefer kurban uzaylılar olmuş. daha bugün panama'da bulunan tuhaf görünümlü bir leşle ilgili haberler gördüm, son zamanlarda bu tarz haberlerin bu denli çoğalmış olması hem heyecanlandırıcı hem de kaygı verici, çünkü malum haberler şu ana kadar komple düzmece çıktı ve her bir sahtekarlık gerçek olanla karşılaştığımızda onu sağlıklı olarak ayırt edebilme ihtimalimizi azaltıyor, güvensizlik aşılıyor. yine de gerçek orada bir yerde diyelim, şimdilik aramaya devam bakalım.Cu, 18 Eyl 2009, 21:40 (8 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

2 yıldır, birçok UFO forumunun baş konularından birini sizinle paylaşmak istedim. (Nedense benim yeni haberim oldu )

 

iddiaya göre; İki yıl kadar önce, Marao Lopez isimli bir çiftçi,kemirgenlerle mücadele amacıyla kurduğu kapanlardan birine yakalanmış halde, mini-mini bir uzaylı ile karşılaşır. Dehşete kapılan Lopez, yaratığı su dolu bir hendekte canı çıkıncaya kadar boğmaya karar verir. Ancak ne olduysa bundan sonra olur, çok geçmeden Lopez', arabasında yanarak can verir. Lopez'in ailesinin konu ile ilgili fikri, uzaylıların kendisinden intikam aldığı yönünde.

 

Elbette, bu ilk uzaylı bebek haberi değil. Özellikle G.Amerika yöresinden buna benzer birçok düzmece haber geldi evvelde. Ancak bu olayı diğerlerinden ayıran, bu kez elimizde fiziksel bulguların olması. Zira,Lopez; söz konusu yaratığın, kurumuş cesedini saklamayı akıl edebilmiş. İşte bu resim.  (Bu yaşken çekilmiş)

 

 

Bu da kuru hali;

 

   

 

Haber ilkin Meksika basınında gündemi epey meşgul etmiş. Batı basınını konu ile ilgili haberdar eden gazete ise elbette "BİLD". Bild'in ve  araştırmacı, Ufolog Joshua P. Warren'in geçmişini düşününce habere olan inancım azaldı.

 

İddialara göre, yapılan analiz ve testlerde; yaratığın sürüngen iskelet sistemine, insanımsı yüz hatlarına ve potansiyel bağlamda önemli bir zekâ seviyesine sahip olduğu düşünülüyor. Çoğu araştırmacıya göre ise bahsi geçen mumyalaşmış beden bir primata ait. DNA analizlerinde yaratığın bilinmeyen bir türün üyesi olduğu ortaya çıkmış. Ancak ne araştıran ne de araştırmanın yapıldığı yere dair bilgi yok.

 

Son tahlilde, ilginç bir vukuat. Şahsi kanaatimi, çakma olduğu yönünde.

 

Orjinal haber için :

 

http://www.dailytelegraph.com.au/news/ufo-puzzle-alien-baby-or-elaborate-hoax/story-e6freuy9-1225768750492Cu, 18 Eyl 2009, 20:08 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "