Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> televizyon dizi ve programları -> dizi önerisi
"dizi önerisi" başlığına cevaben...
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

The Deuce, Babylon BerlinPrş, 25 Oca 2018, 18:57 (yaklaşık bir ay önce)
smhcnr
smhcnr


hannibalPrş, 10 Tem 2014, 03:35 (3 yıl önce)
MEKO
MEKO
YAĞDIĞINA DEĞEN BİR YAĞMUR OLMUŞLUĞUN VAR Kİ... RENGİNE BOYANDI HERYER...

blue mountain state ------  yok amerikan pastasıymış yok bilmem neymiş hepsini solda sıfır bırakır.. çok uçlarda bir dizi ve yanlış hatırlamıyorsam 20 dklık 3 sezonÇrş, 5 Mar 2014, 01:18 (4 yıl önce)
reklamlar

tomanas
tomanas
http://www.letempsdetruittout.net/2015/07/listen-gaspar-noe-s-love-3d-soundtrack.html

Black mirror hiç bekletmeden izlenilmesi gereken bir modern sanat yapıtı. Tam anlamıyla bir yüzyıl eleştirisi. Dizinin ötesinde her bölümü bir kısa film.


Pzt, 3 Mar 2014, 01:17 (4 yıl önce)
sercan_ozdursun
sercan_ozdursun


Supernatural
The O.Z
Prison Break
The Walking Dead
Breaking Bad
SopranosPzt, 3 Mar 2014, 00:32 (4 yıl önce)
reklamlar

Xx7xX
Xx7xX
Karanlığı yutacak kadar karanlığım

farklı ve kısa bir dizi arayanlara Daniel Radcliffe'nin başrolünü oynadığı genç doktoru tavsiye ederim =))Çrş, 23 Eki 2013, 21:17 (4 yıl önce)
onurmordeniz
onurmordeniz


Supernatural öneririm başka da bişi demem.Cu, 18 Eki 2013, 13:03 (4 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

Wddyfml, önerilerini dikkate alacağım. Çok iyi açıklamışsın ve ne demek istediğimi anlamışsın teşekkür ederim. Şimdi şöyle ki: Geleceğe dönüş hayranı biri olarak hep ciddi işler peşinde olan biri değilim. Sonuçta cıvık olabilir, ama sağlam oyunculuk, yaratıcı fikirler içermesi önemli. Lost roomda bu 2. saydığım özellik vardı. Komediye şimdilik çok fazla örneği olduğu için girmek istemiyorum ve zaman-mekan, paralel evren gibi kafa açan mevzuları seviyorum. Ya da çok ciddi yapımlar.

Önceden izleyip hayran olduğum (ve sitede sürekli belirttiğim: carnivale, sopranos, the wire, breaking bad, boardwalk empire, deadwood, rome, vs..)

 

Battlestar galacticaya birazdan başlıcam fikirlerimi paylaşıcam (pc oyunlarına benzediği için dikkatimi çekti ve çok olumlu eleştiri almış bakalım:))

 Cts, 17 Ağu 2013, 21:19 (4 yıl önce)
wdyfml
wdyfml
'Büyücülerin işlerine karışma, çünkü onlar çok çabuk öfkelenirler.' Bir büyücü meslektaşım demişti bunu. İşinde iyiydi de, mücevherat konusunda çok şey bilirdi. Havai fişekler hakkında da fena değildi. Ama rüküş Merlin değildi o. Dur bakalım, adı neydi?

Kaede, eğer ciddi bir şeyler arayışındaysan Doctor Who'dan uzak durmakta haklısın. Doctor Who'yu tanımlayacak kelimeler arasında ciddiyet listenin sonuna bile giremez! Tabi bana göre sadece televizyon tarihinin değil insanlık tarihinin de en harika buluşlarındandır. Ama şöyle de bir durum var ki Doctor Who'yu ya seversin ya nefret edersin, o yüzden şu aralar dizi sıkıntıın onunla gidermeni tavsiye etmem. Ya da şöyle yapabilirsin -ki ben de Doctor'a ve diğer sevdiğim tüm dizilere öyle başlamışımdır, bir iki tane efsane bölümüyle izlemeye başlayabilirsin. Mesela ben ilk olarak 3.sezon 10. bölümü (Blink) izlemiştim. Diğer bölümlerden daha farklı bir tarzı var ve kesinlikle birçok sinema filmini aşan bir kaliteye sahip. Eğer diziyi izlemekte o kadar da kararlı değilsen, izlemek için bir sebep arıyorsan ve sıralama takıntın yoksa böyle bir yol izleyebilirsin. Ama yok ben onu başka kafayla izleyeceğim diyorsan listendeki The Prisoner'i (yeni versiyon) öneririm. Benim kesinlikle çok beğendiğim, farklı ve özgün (yeniden çevrim olduğunu saymazsak tabi) bir mini-seri. Eski versiyonu izlemedim, çoğu insan onun daha iyi olduğunu hatta yenisinin kötü olduğunu söyler ama ben gerçekten izlerken çok zevk almıştım. Tamamen farklı olsalar da bence atmosfer açısından The Lost Room'a benziyor diyebilirim. Tabi bir de Ian McKellen ve Jım Caviezel var ki sadece konuşsalar bile ben oturup hayranlıkla izlerim, o yüzden objektif bir yorumda bulunamıyorum. Ve bence (hayranlar beni taşlamazlar umarım) Battlestar'a başlamak için o kadar bekleme. Zaten o kadar seversen sonrasında tekrarlarını daha kaliteli yaparsın ama belki de görüntü çok kaliteli olmasa da birşey kaybetmeyeceğin bir seri olacaktır. Benden söylemesi:)Cts, 17 Ağu 2013, 20:18 (4 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

Battlestar Galactica'ya kalite takıntısı yüzünden başlayamadım. Bu diziyi bluray formatında izlememek hakaret olur gibi geldi. Onun dışında The Prisoner, Doctor Who, Black mirror ve hala beklettiğim Twin peaks var. Sizce bu dört dizi nasıldır? Hangisine önceden başlamak lazım.

(Not: Sitedekilerin önerisiyle Black books'a başladım çok komik dizi ama nedense şu aralar ciddi yapımlar izlmek istiyorum. Doctor who o yüzden doğru  dizi değil gibi geldi ama bilemedim. Şöyle Lost room gibi değişik bir şeyler çıksa...Şimdiden teşşekkürlerCts, 17 Ağu 2013, 11:07 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "