Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> 167
"167" başlığına cevaben...
Serendipity
Serendipity
Man is born free, but he is everywhere in chains...

Merhaba,

Oncelikle projeniz icin basarilar:)

Muhtemelen varligindan haberdarsinizdir,  bizim Mithat Alam Film Merkezi var. Onlarla iletisime gecmeyi denediniz mi?

Kendileri direkt maddi bir yardim saglayamasalar bile size bu konuda kontakt bulmak acisindan faydalari olacaktir. 

Merkezle baglantili vakif, sinema alaninda calisma yapanlara cok kisitli da olsa burs veriyor. Yine herhangi bir alanda sinemayla bir sekilde baglantili olan tezlere de arka cikarlar. 

Iletisime gecmekte fayda var diye dusunuyorum.

Bu websitesi: http://www.mafm.boun.edu.tr/

 Cu, 31 Ağu 2012, 20:35 (5 yıl önce)
Orhansumen
Orhansumen


"167", gizemli ve şeytani bir kadından hayatta tam olarak kaç nefesi kaldığını öğrenen bir adamın son macerasını anlatan, zamanın önemiyle ilgili bir kısa film projesi.

 

26 yaşındayım. Film Yapımcılığı üzerine eğitim almak için zor bela Kanada'ya yerleştim. Son seneme girerken yazdığım bitirme tezi senaryosu filme çekilmek üzere seçildi. Eğer başarılı olursa hem benim profesyonel bir yönetmen olma hayalimde çok büyük bir adım, hem de bu projeye kendini tamamen adamış inanılmaz yetenekli ekibimin piyasaya giriş biletleri olacak. 

Okulumuz bize ekipmanların çoğunu sağlıyor ve haliyle ekibe bir para ödenmiyor. Yine de; yol, yemek, mekan kiraları, kostümler derken ciddi bir bütçeye ihtiyacımız var. Bu yüzden dünyanın en büyük kendi kendine fon bulma sitelerinden indiegogo üzerinde bir kampanya başlattık.

30 gün gibi bir süre içerisinde 4000 dolar toplamamız, etrafımızdaki insanların, bizi tanıyan ve ne kadar kendimizi adamış olduğumuzu bilenlerin bize ne kadar inandığını gösterdi ve çok gurur vericiydi. 

Ne var ki, projenin son 2 haftasına girmek üzereyiz ve hala gitmemiz gereken 2000 dolarlık bir yol var. Bu yüzden buraya geldim, ey Filimadamı halkı, yardımınıza ihtiyacım var.

En ufak meblağların bile inanılmaz yardımı var. Arkadaşlarım bizleri tanımayan bilmeyenlerin hiç tanımadıkları bir adamın dünyanın bir tarafında yapacağı kısa filme para vermesinin çok zor olduğunu söylüyorlar ama ben bu dünyada iyi şeyler de olabileceğine inanıyorum. Burada filme gönül vermiş insanlar varsa eğer gerçekten, kim bilir...

Kampanya sayfamız: http://www.indiegogo.com/167movie

Şimdiden teşekkür ederim.

 

 

 Cu, 31 Ağu 2012, 18:01 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "