Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> sanatçılar -> "en çok izlediği oyuncular" kısmında arnold abinin 5'ten fazla filmini izlemiş birileri a
""en çok izlediği oyuncular" kısmında Arnold abinin 5'ten fazla filmini izlemiş birileri a" başlığına cevaben...
lahanaman
lahanaman


Sanırım bi 10 yıldır sektörden uzaksın dostum. O arkadaşları en son Mynet okey odasında gördüm. Bana bakma benim1. sırada Cüneyt baba var. Arnold ancak 14. sırayı alabilmiş. Chuck Norris listeye bile girememiş. Ya liste bozuk ya da senin gibi yaşlandım sanırım...Cu, 31 Ağu 2012, 17:37 (5 yıl önce)
zozeidon
zozeidon
Sanrısal ve tanrısal.

Hiç mi hiç üzülmediğim durum :)Cu, 31 Ağu 2012, 11:00 (5 yıl önce)
taleska
taleska


başlık çok uzamasın diye  kısaltarak yazdım.gercekten kimin profilinde "en çok izlediği oyuncular" kısmına tıklasam, arnold schwarzenegger ismini görmek ne mümkün.bayanlardan hiç bahsetmiyorum bile.ya ben çok yaşlandım ya da sinemada aksiyon diye bişeyden bihaber çok insan var.ben arayışa devam ediyorum.bunu okuyup beni bulan olursa daha iyi olur tabi.biraz nostalji yaparız :)Prş, 30 Ağu 2012, 12:57 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "