Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> izledim pişmanım...
"İzledim Pişmanım..." başlığına cevaben...
Luis-bunuel23
Luis bunuel23
that's all folks

blade runner nedense hiç beğenmedim bilim kurguyu çok sevmeme rağmen beklentimin altında kaldıCts, 20 Oca 2018, 21:38 (3 ay önce)
septimuss
septimuss


hayatımda çok kötü filmler izledim ama süper ajan k-9 kadar berbat ötesi bişey görmedim.Prş, 27 Kas 2014, 09:39 (3 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Romantik komediyi çok severim ben. 

Aklımı fazla zorlamıyorlar,sonra genelde güzel şeyler oluyor. Gerçi hayatta güzel şeyler nadiren olur. Ama bu tür filmler genelde mutlu bitiyor ya,işte onu seviyorum ben. 

JAck vs Jill'i de bu saikle izledim,güzel şeyler umdum ama Dharma and Gregg türevi,bu zıtlığa öykünen,güçlü erkek figürü ve her daim neşeli,çiçek kız ikileminden beslenen bir film gördüm. Ben sevmiyorum,böyle zıtlaşmaları. 

Zıtlar birbirini çeker yalanına feda edilmiş kaç ilişki var acaba dünyada. 

Yalan,dolan işler. Sa, 2 Eyl 2014, 05:12 (3 yıl önce)
reklamlar

birkasikyok
birkasikyok
Film çok zaman az

Bilimum Monty phiton sacmalıklarıSa, 2 Eyl 2014, 04:49 (3 yıl önce)
güncellendi: 3 yıl önce (2014-09-04 19:41:40)
selmass
selmass
"Hayatla aramda ince bir cam var. Açıkça görmeme ve anlamama rağmen, dokunamıyorum hayata."

'Harsh Times' film yarım ırakmayı sevmem ama sonuna kadar dayanamamıştım.Prş, 13 Mar 2014, 17:19 (4 yıl önce)
reklamlar

uludaghabermas
uludaghabermas
Film gerçek değildir ama izleyiciyi ikna etmelidir.

District 9

sadece 20 dk katlanabildimPrş, 13 Mar 2014, 00:44 (4 yıl önce)
Galadriel
Galadriel
Bu dünyada insanların korktuğu tek şey öğrenmekti.Acıyı,susuzluğu,açlığı ve üzüntüyü öğrenmek onların uykularını kaçırıyor,bu yüzden daha rahat döşeklere,daha leziz yemeklere ve daha neşeli dostlara sığınıyorlardı.

Magnolia

her ne kadar yüksek bi imdb puanına sahip olsada ben bu filmi izlerken ölümüne sıkılmıştım.inat etmiştim de sonuna kadar izliycem diye.parça parça izleyip bi kaç seferde  bitirmiştim.hayır niye inat ediyosam izlemekte bu kadar.sevmedim işte.bıraksaymışım keşke.o kadar izledim bari sonuna kadar getiriyim mantığı heralde.izlerken bu derece sıkıldığım başka bi film daha hatırlamıyorum şuan.Cts, 14 Ara 2013, 16:44 (4 yıl önce)
Raphalleon
Raphalleon
When a diplomat says yes, he means perhaps. When he says perhaps, he means no. When he says no, he is not a diplomat.

Konuya mükemmel uygunlukta bir "berbat" listesi çıkartayım sizlere arkadaşlar. Bu yazacağım listedeki filmlerden uzak durursanız ne mutlu size. Liste :

 

1-) Kanfu-Kun 

2-) Sabit Kanca

3-) Okul

4-) Total Recall

5-) Srpski

6-) Twilight Serisi 

7-) Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

8-) Tomorrow, When The War Began

9-) La Meute

10-) Büyü

11-) Cehennem 3D

12-) Çılgın Dershane Kampta

13-) Keloğlan Kara Prense Karşı

14-) İncir Reçeli

15-) Destere

16-) The Last Airbender 

17-) Dabbe 2

18-) BloodRayne

19-) DOA: Dead or Alive

20-) Ve türlü türlü absürd korku filmleri. 

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Ciddi anlamda berbat filmler bu saydıklarım bana göre.Paz, 24 Kas 2013, 13:50 (4 yıl önce)
poormf
poormf
Hiçbir şeyin değişmeyeceği umutsuzluğuna kapıldığım kısa anlar kadar korkunç ve umutsuz anlar tanımıyorum. Tezer Özlü-Yaşamın Ucuna Yolculuk

[[[   İZLENMEDEN ÖLÜNMESİ GEREKEN FİLMLER...(bu alternatif başlık alıntıdır) Recep İvedik filmleri değil de IMDB si yüksek, ya da genel olarak beğenilmiş ama sizin beğenmediğiniz film. Mümkünse gerekçesi ile birlikte...   ]]]

Black - Siyah (2005)

http://www.filimadami.com/film/3468/black/

 

Hiçbir canlının bu şekilde yaşamak zorunda kalmaması en büyük dileğimiz. 
Ama bir yakınınız bu durumda olsa bu yöntemle eğitim veren birine emanet eder misiniz onu? Hadi ettiniz, filmde başarı sağlıyor bu yöntem ama gerçek yaşamda böyle bir olasılığın varlığını kabul edip güvenebilir misiniz? Hiç bir bilimselliği, gerçekçiliği olmayan bu yöntemin eğitim diye yutturulması korkunç. Sevgili öğretmenimiz küçük kızın bilinçsizce kendisine attığı tokata tokat ile karşılık vererek eğitiyor. Bravo, bravo, bravo. Hadi bakalım medrese sistemine geri dönelim dayak cennetten çıkmaydı değil mi?
Biri bana özetleyebilir mi? Kör, sağır ve dilsiz birini sürekli tartaklayıp, bağırıp çağırarak verilen öğretim nasıl bir sistemdir?

Tamam bu bir film deyip bu kısmını es geçsek geriye kalan ne? Şarlo yürüyüşlü bir adamın sulu sepken davranışları, içi boş beylik lafları!
Bu kadar abartılı oyunculukla filmin türü dram değil komediye daha çok yakışıyor. Ama sorun benim gibilerde anlaşılan, çünkü bazıları bu öğretmen öğrenci ilişkisinde cinselliği bile görebilmiş bizim göremediğimiz. Ama safmış, yalınmış canım!

Bir diğer yönü de filmin kaynak belirtilmeden bir animasyon filmden çalıntı bir senaryoya dayanarak çekilmiş olması. Ama buna da takılmamak gerekir değil mi?
Tepkisel değil gerçekten hak ettiği "1" olduğu için puanım "1".........

Bir de kopyası geldi şimdi....   :(Pzt, 28 Eki 2013, 05:49 (4 yıl önce)
güncellendi: 4 yıl önce (2013-10-28 06:10:00)
landark
landark
izleme listesi sürekli artarken...

şehirde 3 sinema salonu var ama film yok bir bilet alana bir bilet kampanyası yanmasın diye aşk kırmızı filmine girdik. evde oturmayı tercih ederdim.Prş, 11 Nis 2013, 23:54 (5 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "