Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> yorum yazamıyorum
"yorum yazamıyorum" başlığına cevaben...
kimliksizadam
kimliksizadam
ex duhul

sorun çözüldü. ilginiz için teşekkürler. ayrıca anasayfanızın tasarımı konusunda destek alsanız iyi olabilir. daha sade, göz yormayan ve kullanışlı bir tasarım siteniz için daha iyi ve mantıklı olur.iyi günler.Paz, 19 Ağu 2012, 19:54 (5 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

kimliksadam sorun çözüldü gibi gözüküyor. bir daha deneyip bize geri dönebilirsen seviniriz.

---

genel olarak konuşurken kullandığınız tabirler belki tolere edilebilir, ancak sitedeki bir başka kullanıcıya veya yazısına olan eleştirinizi dile getirirken kullandıklarınız ise doğal olarak şikayet edilir. şikayet edildiğinde de doğal olarak müdhale edilir. siz nasıl sitede hoş vakit geçirmek, özgürce yazabilmek istiyorsanız, karşınızdaki insanlar da bunları istemektedirler. ve şikayetlerinde de haklıdırlar.

 

artı eksi olayı bir eleştiri mekanizmasıdır. eleştirilmekten çekiniyorsanız, yazmamak gibi bir tercih hakkınız var. ayrıca eksilerle ilgili bir algoritma sitede mevcut değildir. isterse yorumunuz 100 eksi almış olsun, yayınlamaya devam eder.

 

moderasyon ekibimizde yorum silme hakkı mevcuttur. kontrol ettim, yorumunuz moderasyon tarafından silinmiş. yorumunzun neden silindiğini, hangi yorumunuzun silindiğini takip etmek için sırt çantam bölümünden geri dönüşüm merkezine bakabilirsiniz. bu da kısayolu: http://www.filimadami.com/geridonusum.php

 

yorumunuzun silinmesini yanlış buluyorsanız, gerekçesiyle birlikte geri bildirimden bizimle temasa geçebilirsiniz. biz yine inceleme yapıp gereğini yapacağızdır.

 

hesabınızı kapatmak isterseniz, "sırt çantam" bölümünden "hesabımı kapat" linkine tıklayarak bunu gerçekeştirebilirsiniz.Cu, 27 Tem 2012, 02:08 (5 yıl önce)
ehk2
ehk2
http://www.criticker.com/profile/ehk2/

bu siteyi artık kullanmayayım diye bookmarklardan sildim, gene arasıra bakıyorum. bugün dark night rises'a "izlemedim, izlemeyeceğim. puanım 0/100" diye yorum yaptım ve tabii ki şu an için -9 bir değerlendirme var. geçende de bir küfrümü silmişlerdi ama aslında çok da tolere edilebilir, cuk oturmuş bir şeydi.

tamam, anladım da niye bu yorum filmin sayfasında yok. ne tür bir hesaplama kullandınız da belli bir eşikten sonrası yorumlarda gözükmüyor. hele bi de mu neden? troller için mi? popülizminizi yiyeyim. ne yani? harbi öküzsünüz site sahibi. hayır küfür, hakaret mi var yoksa sadece senin zevkine mi aykırılık var? bu sitede zaman geçirene ne desen boş gelir!

sen bu siteyi büyüteceksin diye mi böyle sansüre başvuruyorsun anlamıyorum ki!

 

aşırı eksilenmiş yorumları sanırım yok sayıyor. düz adamınıza selam olsun.Prş, 26 Tem 2012, 23:39 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2012-07-26 23:40:52)
reklamlar

kimliksizadam
kimliksizadam
ex duhul

bir zamanlar anadoluda ya yorum atacağım atamıyorum. gri büyük harflerle hata yazısı çıkıyor.Prş, 26 Tem 2012, 22:42 (5 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

hangi filme yorum yapamıyorsunuz ve nasıl bir hata alıyorsunuz?Prş, 26 Tem 2012, 17:23 (5 yıl önce)
reklamlar

kimliksizadam
kimliksizadam
ex duhul

evetPrş, 26 Tem 2012, 16:14 (5 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

sorun halen devam ediyor mu?Prş, 26 Tem 2012, 04:00 (5 yıl önce)
kimliksizadam
kimliksizadam
ex duhul

filmin birine yorum atacağım atamıyorum. hata veriyor. acep nedendir?Prş, 26 Tem 2012, 02:33 (5 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "