Filim Adamı



-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> film listelerini içe/dışa aktarma?




"Film listelerini içe/dışa aktarma?" başlığına cevaben...




bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

imdb id'li çıktılar alabiliyorsanız yakında bu listeleri aktarabilir duruma getireceğiz sistemi.



Cts, 21 Tem 2012, 01:47 (5 yıl önce)
mbaran
mbaran
bestposters.tumblr.com

Evet ben de benzer bir talepte bulunmuştum. Personal Video Database adında bir program kullanıyorum onun csv çıktısı oluyor bu tip programların dosyalarını da aktarabilsek süper olur.



Cu, 20 Tem 2012, 21:12 (5 yıl önce)
2hece
2hece
hee, doksanbirde işe girdim!

Bileniniz vardır. http://www.griee.com/tr adresinden indirebileceğiniz GrieeX adında müstesna bir program mevcut. Bu programla izlediğiniz filmlerin listesini biligisayarda saklayabiliyorsunuz.

Halihazırda filimadamı'nda izlediğim/izleyeceğim/başucu vs. gibi birçok lsitede listelediğim bir sürü film mevcut. Bunları teker teker programda girmek zor iş. Bu işin kolayyolu var mıdır diye bakınırken sitedeki arşivle kısmını gördüm.

Peki bu arşivleme işlemi nasıl yapılır? Mesela bütün bir listeyi tek seferde arşivleyebilir miyim? Bu arşiv sadece excel dosyası olarak mı dışa aktarılabiliyor? Aynı şekilde programda listelediğim filmleri filimadamı'na içeri aktarmam nasıl mümkün olur?

Bu konularda beni aydınlatırsanız çok makbule geçer.
 



Pzt, 16 Tem 2012, 14:26 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2012-07-16 14:28:18)



yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "